Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpio ferfi es Rak no?

Skorpio ferfi es Rak no?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok kinek mi a tapasztalata. En vagyok a Rak no es beleszerettem egy Skorpio ferfiba. Kivancsi vagyok a velemenyekre, milyenek egyutt parkapcsolatban vagy szexualisan. :)
2022. dec. 29. 15:41
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nagyon tetszenek az ékezeteid
2022. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is rák vagyok és szerelmes 1 skorpió férfiba. Engem is nagyon érdekelnek a válaszok!
2022. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő tud nagyon családcentrikus lenni, csak nagyon sértődékeny is. Hogy ti pont mennyire illetek össze az asztrológia szerint, arra pontos születési dátum (óra, perc) és hely szerint lehet ún. szinasztriát csinálni.
2022. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleim, tökéletes pár voltak, a halálukig imádták egymást.
2022. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő vízjegy, az elvileg jó szokott lenni

Bár a rak érzékeny a skorpió meg brutális.

2022. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miben brutális?
2022. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bosszú, féltékenység jellemzi
2022. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Skorpió vagy? A kiszemeltem okt. 24., ugyhogy a skorpió eleje, állítólag ez is számíthat. Hazudós, titkolózós sajnos. Szeret manipulálni, kiszedni belőlem dolgokat. Eleinte még fel sem vettem, de aztán, furcsáltam a kérdéseit. Így, h szinte mindent elolvastam (itt a gyakorin is), már egyértelmű lett.
2022. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez igy alapvetoen keves ugyis csak egy negyedeben igaz valaszt fogsz kapni. Nezz utana a szuletesi kepleteidnek, leginkabb az ovenek, aztan ugyis latod tetszik e amit latsz…. Az ilyen suta felfogasu horoszkop orultek miatt van lenezve a komplett tudomanyos asztrologia.
2022. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A legjobb, legideálisabb párosítás mind a Skorpió férfi, mind a Rák nő számára. Sokkal jobban működő kapcsolat, mint a Rák férfi és Skorpió nő párosítás. A Skorpió nő “túl sok” egy Rák férfinak.


A Rák nő érzelmes, érzékeny, melankolikus, visszahúzódó, szelíd, családcentrikus, álmodozó, a Skorpió férfi pedig magnetikus vonzerejű, zárkózott, védelmező, de belül igenis érzékeny, érzelmes típus, viszont nem szereti kimutatni az érzelmeit, tud titkolózó is lenni.


Engem nagyon emlékeztet a Szürke 50 árnyalatában Christian Grey és Anastasia Steele viszonyára ez a páros. Nyilván Christian a Skorpió és Anastasia a Rák.

2023. jan. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!