Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A dietetika (táplálkozástudomá...

A dietetika (táplálkozástudomány) melyik asztrológiai jegy analógialáncához köthető leginkább?

Figyelt kérdés
Szerintem Bika, Rák, vagy Szűz. Esetleg Mérleg.

2023. jan. 13. 05:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én leginkább a szűzhöz kötném. A szűz jegyre jellemző hogy figyel a részletelre, analizál, rendezget, rendszerez.

Logikus és szorgalmas. Amit tud, azt jól tudja alkalmazni a gyakorlatban.


A bika jegy érzékletesebb ennél, inkább az ínyencségek irányába megy. Hozzá inkább kötnék valami olyan szakmát, ahol az élvezet, meg a kreativitás a lényeg, pl szakács, vagy cukrász.


A ráknál inkább a gondoskodó jelleg jön elő, ő is segítőkész, de ez érzelmi téren hasznosul leginkább. Rákhoz gondoskodó szakmák kötőnek inkább, pl óvónéni, tanítónő (alsó tagozatos), bölcsiben kisgyermeknevelő, védőnéni, vagy ha táplálkozás, akkor pl szoptatási tanácsadó ( a rák hegyhez kapcsoló szerv az emlő)

2023. jan. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, a Mérleg és a dietetika kapcsolatáról mit gondolsz?
2023. jan. 13. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Di-etetika,


Ét= étek

Etika is a része.

Di= ez a kettősség az ikrekre passzolhat.

2023. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Szűz. Az autoimmun / pszichoszomatikus bélbetegségek is tipikusan a jegyhez köthetők.
2023. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!