Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nők odavagytok Rák...

Skorpió nők odavagytok Rák férfiak ért? Szerintetek Rák és skorpió mágnesként vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Leszarom a csillagjegyedet ha egy tapló pöcs vagy, nem csillafjegy alapján választok párt hanem személyiség a mérvadó
2023. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neked mi a csillagjegyed?
2023. jan. 14. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Én annyira nem bírom a rákokat. Bak, bika inkább.
2023. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi a baj rákal?
2023. jan. 14. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
4: langyos víz, mártírkodó, kisajátító, nem elég önálló/határozott.
2023. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a skorpiók jobban szeretik a skorpiókat, a rákok pedig a rákokat. Nem láttam még skorpió -rák hibridet, bár simán el tudom kelteni, hogy van. Az evolúció meg tud lepni...

Vajon a skorpió - rák hibridnek hány lába lenne? S vajon megmaradna a farka a tüskével?

2023. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

A Rák és a Skorpió valóban mágnesként vonzzák egymást, de főleg abban az esetben, ha a nő a Rák és a Skorpió a férfi. A Skorpió nőhöz legjobban a Halak férfi illik, míg a Rák férfihoz a Halak nő.


Ezek a legideálisabb párok a víz jegyeknek:


Rák nő - Skorpió férfi

Skorpió nő - Halak férfi

Halak nő - Rák férfi

2023. jan. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 japierdole98 ***** válasza:
0%

Én eddigi tapasztalat alapján azt vettem észre hogy az aszcendensed nagyobb mértékben befolyásolja hogy milyen embereknek tetszel.


Pl. rák vagyok, de Kos az aszcendensem. Általában mérleg lányok találnak meg. (Kos meg a Mérleg jó match)


De aztán lehet csak belelátom, kitujda


Amúgy egy rák férfi ne akarjon skorpió nőt. Volt skorpió barátnőm, még a szót is feszítővassal kellet kiszedni belőle, mindezt úgy hogy megvolt a kölcsönös vonzalom, ráadásul ő kezdeményezett. Nem éri meg :D

2023. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Imádtam a rák párom fordítva sajnos nem volt igaz.
2023. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!