Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológia tanfolyamok közül...

Asztrológia tanfolyamok közül melyiket érdemes elvégezni, ha valakit érdekel az ilyesmi, és akár hivatásszerűen is foglalkozna vele?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Fizetnél hogy megtanulj még jobban csalni? Wow.
2023. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Ha van benned lelkiismeret, akkor egyiket sem csinálod: mások hiszékenységéből, átveréséből csinálsz pénzt.


Ha nincs, a Te dolgod, de segíteni nem fogok.

2023. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem eloszor olvass konyveket ezzel kapcsolatban. Es aztan menj el kepzesre ha meg mindig tetszik, mert azert eleg sok aga van a spiritualitasnak
2023. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Ha már emberek lehúzásából akarsz élni, akkor inkább csinálj ilyen motivációs bullshitet, meg életvezetési tanácsadást, az manapság sokkal kelendőbb.
2023. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D-Mano ***** válasza:
100%

Őszintén: nem tudom.


De: az én véleményem az, hogy az asztrológiát inkább először is könyvekből meg internetről kell tanulni, aztán ismerősök horoszkópján gyakorolni az elemzést, és amikor már kitapasztaltad, hogy működik-e ez a dolog egyáltalán, vagy nem, akkor max. az oklevélért elvégezni egy tanfolyamot.


Én messze vagyok attól, hogy horoszkópokat tudjak elemezni, de egyszer egy ismerősöm odaadta nekem a felesége pontos horoszkópját. Abból látszott, hogy jó eséllyel meg fogja csalni a férjét (az ismerősömet), de mivel nem vagyok profi, nyilván nem akartam összezavarni ezzel az ismerősömet, nem is mondtam neki, mert simán tévedhettem volna, aztán pár hónapra rá kiderült, hogy tényleg csalja a felesége.


[Azoknak akik privátot szeretnének írni nekem: tényleg messze vagyok az asztrológus szinttől! Akkor abban a képletben nagyon adta magát a dolog, de egy random ismeretlen ember képlete simán kifog rajtam.]

2023. jan. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor abban a képletben nagyon adta magát a dolog, de egy random ismeretlen ember képlete simán kifog rajtam"

. Igen, mert az egész egy marhaság. Az ilyen jóslás elsősorban arra épít, amit már tudsz az illetőről.

2023. jan. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudtok esetleg javasolni könyveket, weboldalakat ahol érdemes ezzel kapcsolatban olvasgatni?
2023. jan. 23. 08:02
 8/10 Bálvány ***** válasza:
100%
kalo Jenő régebben sok videót feltett a témában. Magyar weboldalakon is sok hasznos segítség van az elinduláshoz. Aztán úgy van ez mint minden mélyebb témánál, ha nem tudsz valamennyire angolul, nem mész semmire.
2023. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Létezik már Google fordító.
2023. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
0%
ELTE csillagász
2023. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!