Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aszcendens lehet előző életbel...

Aszcendens lehet előző életbeli horoszkóp vagy a kettő nem függ össze?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tanultam, hogy az aszcendens, azaz a felkelő csillagjegy jelez egy olyan tulajdonsághalmazt, ami felé tartunk. Másképp fogalmazva, azt kellene megtanulnunk az induló csillagjegyben elnyert alaptulajdonságainkhoz képest.


Én ezt eléggé át is éltem induló Ikrek és felkelő Oroszlánként. Évtizedek távolából már látom, hogy hogyan egészítik ki az Oroszlán tulajdonságok az Ikreket, miben támogatják, miben ellentmondóak. És akkor működöm jól, ha sikerül kombinálni a kettőt. A külvilágban kreatív projektekben vagyok vezető, mind a kettőre szükségem van. A belvilágban az Oroszlántól megtanult uralom képes irányban tartani az Ikrek kalandozásait.

2023. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bálvány ***** válasza:
2023. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Összefügg.

A horoszkóp a bolygók energiáját szimbolizálja.

Ez nagyon erősen segít az életedben a fejlődésben.

Következő életed az csak a következő szakasz.

2023. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

A leszálló és a felszálló holdcsomópontokat nézd, ennek a karmaasztrológiához van köze.


[link]

2023. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D-Mano ***** válasza:

Kb. 1/12, azaz 8,3% esély van rá, amennyiben az előző élet "horoszkópja" alatt a "Napjegyet" érted.

Az aszcendens a jelen földi létezésed alapja, esszenciája. A kihatásod a külvilágra elsősorban általában az aszcendensed jellegét fogja felvenni.

Mivel a létezésed, a világra való ráhatásod, alapja mindenképpen az aszcendensed, ezért megéri összhangba kerülnie a személyiségednek, viselkedésednek az aszcendenseddel (és úgy egészében az 1. horoszkópházaddal), másszóval érdemes "belenőnöd" az aszcendensedbe. Amilyen személyiségűnek érzékeled magad, amilyen személyiségjegyek megvalósítása a legközelebb áll hozzád, azt viszont a Nap jeleníti meg a horoszkópban.

2023. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Ige, 1/12 esély van rá.
2023. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!