Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a vízöntő férfiak?

Milyenek a vízöntő férfiak?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalataitok a vízöntő férfiakkal?

Vagy aki ért az asztrológiához legyen szíves írja le nekem , hogy mi jellemző rájuk.Ha segítség lenne február 6.-ai.Köszönöm!


2023. jan. 29. 11:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít e , de idősebb 50 éves.
2023. jan. 29. 11:54
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
A Vízöntő jegyben született férfiak általában nyitottak, kreatívak és innovatívak. Szeretik a változatosságot és az új dolgokat, és szívesen vállalnak kihívásokat. Az önkifejezésre és az önmegvalósításra is nagyon fontosak, így gyakran találhatóak olyan területeken, ahol kreatívan tudnak dolgozni. A kommunikáció és az önkifejezés is fontos számukra, így gyakran találhatóak a médiában, a politikában, vagy a művészetekben. Emellett érdeklődnek az új technológiák iránt és szeretnek utazni, felfedezni új dolgokat. Az érzelmi kapcsolatokban is nyitottak, de gyakran változékonyak és nehezen köthetők le.
2023. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből semmit se fogsz megtudni róla
2023. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Aki ért az asztrológiához semmit se fog tudni mondani róla mert semmiféle adat nincs róla
2023. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
En nekem doktorim van asztrologiabol az elten szereztem 1987-ben. A vizonto ferfiaknak nagy farkuk van es nagy nyomassal lovik az ondot 3-4spriccel is lehet.
2023. jan. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
A Vízöntő férfiakhoz legjobban a Mérleg nők illenek.
2023. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!