Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Előre bocsánat az általánosítá...

Előre bocsánat az általánosításért: az Oroszlán férfiak vonzódnak a Vízöntő nőkhöz?

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha csak az asztrológiát nézed az nagyon nagy gond.

Egyébként a volt férjem oroszlán volt, minden horoszkópi jellemzés ráillet. Ki nem állta a nővéremet aki vízöntő, aki szintén minden horoszkópi jellemzés illet rá. Kölcsönösen utálták egymást, és nem is csináltak ebből titkot.

2016. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 openyoureye ***** válasza:
47%
Szerintem csak azok vonzódnak, mások nem. ez azért van mert a horoszkópizáció magas intellektusú degenerációt igényel, így az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulások elkerülhetetlenül magával hordozzák a beteljesedés igényének vágyát, ami a kiteljesedés egy különleges, egyedi formája, melynek különlegessége a meg nem értett harmonizáció ellenplóusának megerősödésével és ratifikálásának akceptálásával és ennek igényével jár.
2016. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
szerintem az oroszlánok az őzikékre mennek
2016. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem vonzódnak, láttam már többször ilyen párost
2016. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A horoszkóp szerint az oroszlán az egyetlen csillagjegy amely minden csillagjeggyel kijön.

Valószínűleg nem lesz a barátja a vízöntőnek de elviseli.

2016. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a nő jól néz ki!
2016. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
47%
Ki az a degenerált, aki a XXI. században még foglalkozik asztrológiával?!
2016. júl. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a keresztanyám, az egyik nagyanyám és a mostoha apám is vízöntő... nehezen lehet őket kibírni és állandóan besértődnek (mind a hármójukra igaz). Ha rám hallgatsz akkor előbb alaposan ismerd meg a kiválasztott nőszemélyt. És a kérdésre válaszolva, nem lehet így a csillagjegyek alapján behatárolni a vonzódást. Az embertől függ, hogy kit választ.(a példát csak figyelmeztetés képpen írtam le)
2016. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

"A horoszkóp szerint az oroszlán az egyetlen csillagjegy amely minden csillagjeggyel kijön. "


Velem nem, én nehezen viselem el őket.

De a családban például van Oroszlán-vízöntő páros.

2016. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!