Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a Rák csillagjegy...

Szerintetek a Rák csillagjegy ugyanúgy a Skorpió szelídebbik, enyhébb változata, mint ahogy az Ikrek szelídebb és enyhébb változata pedig a Mérleg?

Figyelt kérdés
Azt olvastam ennek a 4 csillagjegyeknek szoktak a leginkább bosszúálló gondolataik lenni a fejükben a Skorpiónak és az Ikreknek, de még előfordul a Rákoknál is a Mérlegnél is.
2023. febr. 4. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bosszúállás benned van, ne kend a csillagjegyekre!
2023. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen, hogy enyhébb, szelídebb, meg erősebb-gyengébb nincs nagyon. Mert attól függ miben.

Valamiben enyhébb, egy másik dologban meg intenzívebb.

Bosszúállás meg mindegyik jegynél előfordulhat, max mindegyik jegy más miatt, meg máshogy. Mivel mindegyik jegynek más az érzékeny pontja.


Pl ráknak kulcsfontosságú a család. Ha vki felborítja a családi életét, na az neki betesz.

Mérlegnek a harmonia meg az egyensúly a mindene.

Skorpiónál a bizalom ilyen.

Egy ikreknek a szabadság arra, hogy ide-oda menjen, tanuljon, beszéljen, elmondja.

De nem csak ennek a 4nek van, pl vízöntőnek a szabadsága, vagy ha vki pöffeszkedve eluralkodik a többieken és speciális ellátást igenyel másoktól a semmiért.

Egy bikának egy biztos pont, ami mindig ott van és az övé, és nem változik soha.


De egyik se jelenti azt, hogy ha ezekben sérülnek, akkor tutibiztos bosszút állnak.

Mert olyat is lehet, hogy akkor otthagyja az egészet és többet vissza se néz.

Ez inkább emberfüggő, hogy a sérelmeit ki hogyan tudja kezelni.

2023. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én rák férfi vagyok, bika asszcendenssel és soha büdös életbe nem álltam bosszút senkin. Ha valaki megbàntot, főleg nők inkább elkerültem őket. Pár oda mondogatàs semmi több. Férfiakba ugyanúgy aki nem kedvelt elkerültem, elkerülöm. Bosszú az nem megoldás és semmilyen problémát nem old meg.
2023. febr. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legjobb bosszú ha más végzi el helyetted.
2023. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!