Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rák csillagjegy mennyire...

A rák csillagjegy mennyire kapcsolatfüggő?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 21:21
 1/6 bogi0820 válasza:
100%
0-24-ben együtt vagyok a párommal. 8 hónapja vagyunk együtt, és nem tudnék nélküle egy napot eltölteni. Mondjuk van mikor összeveszünk és elküldöm, hogy menjen el, de ezt sosem gondolom komolyan.
2020. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ellentétes véglet vagyok. Tök egyedül élek. De úgy érzem, hogyha lenne egy személy, akivel végre megtalálnám a közös hangsúlyt, akkor tuti ragaszkodnék tőle, azaz függővé válnék.
2020. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és tudnátok olyannal kapcsolatba lenni, akit nem szerettek? Vagy akkor inkább egyedül?
2020. ápr. 10. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy már mindegy, csak lenne valakim.
2020. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Maga a rákjegy a monogámságra hajlamosító tulajdonságokat tartalmaz, persze a születési horoszkóp egyben mond el valakiről sok mindent.

De a rákokra jellemző a monogámia, és a párkapcsolat terén a végletesség, egyedül lenni vagy nagyon ragaszkodó társként élni. Egy rossz kapcsolatból is nehezen tudnak általában kilépni. Pedig jó és rossz értelemben is többségük igen érzékeny.

2020. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A húgom rák jegyű és sokszor inkább benne maradt egy rossz párkapcsolatban, minthogy egyetlen napot is egyedül kelljen eltöltenie. Nem is értem a dolgot...
2020. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!