Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi mennyire illik...

Bak férfi mennyire illik össze skorpió nővel?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
A Skorpió nő nemigazán fogja díjazni a Bak sunyiságát és suttyomban történő félrelépési hajlamait.
2023. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
87%
Szerintem nem a csillagjegy dönti el egy ember személyiségét, próbáld meg ettől függetlenül, ha jól érzed magad vele, szereted őt, próbáljátok meg szerintem:)
2023. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Előző vagyok: szóismétlésért bocsi, nem igazán néztem mit írok:D
2023. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
48%
Ilyen f@szságokban hivő nő nem illik össze senki értelmes férfival.
2023. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

A Bak tipikusan kevésbé mutatja ki érzelmeit, sokszor munkamániás, így partnerétől is a szorgalmat és tetteket értékeli. Persze a Skorpió szenvedélyessége, szexuális kisugárzása vonzó lehet számára, de nem biztos, hogy megérti az ebből fakadó birtoklási mániáját, mert nem túl intuitív. Viszont általában egyik sem kifejezetten társasági és elég gyakorlatiasak és pénzszeretők, úgyhogy ebben jól megérthetik egymást.

Egyébként nagyon nem csak a Napja jellemző az emberre, az aszcendenst, Holdat, Marsot és Vénuszt is kellene nézni. Minimum :) Neten angolul találsz szinasztria kalkulátort, ha tudod mindkettőtök pontos születési idejét (óra, perc) és helyét.

2023. febr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
47%
5. Ti komolyan azt hiszitek, hogy ezeket a dolgokat, a születési dátumotok határozza meg?
2023. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6. Csekkold le önmagadnál és pár emberre, akit jól ismersz, akkor tudod ellenőrizni, hogy hülyeség-e. De ne ilyen bulvároldalon, ahol általánosságok vannak a napjegyek alapján, amik bárkire igazak, hanem rendes születési képletet nézz meg.

Egyébként az asztrológia "csak" egy alap beállításra mutat rá, és az önismeretben segít, a te szabad akaratodon múlik, miből hová fejlődsz. Párkapcsolatnál is rámutat az erősségekre, gyengeségekre, de rajtatok múlik, mit fogadtok el egymásban vagy se.

Én abszolút átverésnek tartottam egyébként és csak játékból kezdtem bele - mert az ember ugye vizsgáljon meg mindent, a jót tartsa meg, a rosszat vesse el... - aztán egyre jobban gyanakodván végül jól beleástam magamat és hitetlenkedve végigelemeztem már tök ismeretlen embereket is vakteszt gyanánt. És olyan 80-90%-ban igaznak tartották magukra.

2023. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5 jól összefoglalta...bár hogy a skorpió penzszerető lenne, nem tudom honnan vette. Az inkább a szemben lévő jegyre a bikára jellemző.


De igen, nem csak a Napjegy számít, hanem ez ennél bonyolultabb.

2023. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát a Skorpiót tipikusan a pénz mint mások pénze, azaz mint tabusított pszichológiai mozgatórugó érdekli. Főként hogy hogyan fonódik össze hatalommal és szexszel. Szóval a tipikus 8-as házas témák :)
2023. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Érdekes...🤔

Nekem a nap a skorpióban van. Plusz a 8-as házban van a Vénusz (ami szintén kapcsolódik a pénzzel).

De a pénz nekem sose volt motiváció, egyszerűen nem érdekel. Már "gazdálkodj okosan"- játszás közben is eret vágok. A Monopoly-nak elolvastam két mondatot a játékszabályból, és mondtam a többieknek, hogy akkor nekem ennyi elég volt. Csak szükséges kolonc az életbenmaradáshoz. A világ színéről is eltörölném.


Igaz a Vénusz pl kvadrátot kap, és honnan máshonnan mint a 12-es házból.


De így is más pénzéhez még akkor se nyúlnék ha fizetnének érte.

Szóval nem értem hogy jön a 8-as házhoz meg a skorpió jegyéhez a pénz, pedig már máshol is olvastam.

(Hacsak nem valami eltitkolt dugipénz, de olyanom sincs 🤣)

2023. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!