Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak Jegyű ffi vagyok 19...

Virtual freddy kérdése:

Halak Jegyű ffi vagyok 19 éves, közel a 20hoz, milyen jegyű lány illik leginkább egy romantikus, de nem túl helyes fiúhoz, aki már nagyon sokat tapasztalt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 16:49
 1/10 anonim válasza:
Attól is függ milyen az aszcendense. : O Leginkább szerintem hal, csak vigyázni kell, mert a halak lány is sértődős érzékeny, de legalább megérted. Aztán esetleg bak csak az kicsi érzéketlen, racionálisabb. Oroszlán még az szerintem jó, mert megvan benne is az erő és az érzékenység is. Néha ha bizonytalan vagy, akkor segít, nem várja a sültgalambot.
2010. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem csak a témát nem sikerült eltalálnod de még abban is hiszel h a horoszkóp határozza meg hogy ki való hozzád...klassz.
2010. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A személyiség része elég reális szokott lenni. ;)
2010. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nah ez már rég rosszul kezdődik.....
2010. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vele együtt akarod elkezdeni a fogyókúrát?
2010. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

"Halak Jegyű ffi vagyok 19 éves, közel a 20hoz, milyen jegyű lány illik leginkább egy romantikus, de nem túl helyes fiúhoz, aki már nagyon sokat tapasztalt?"


Férfi legfeljebb szeretnél lenni. Egy igazi férfi nem hisz babonákban. Ha azt hiszed, hogy a 19 éveddel nagyon sokat tapasztaltál, az csak azért van, mert semmi rálátásod nincs a további életedre. Végezetül a születési dátum nincs befolyással a személyiségre, tehát tök mindegy mikor született a kiszemelted.

2010. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
rák illik hozzá azt tudom mivel én is rák vagyok
2010. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A két kritikusnak válaszul annyit, hogy ne mvéletlen kérdeztem. Azt embere válogatja hogy ki miben hisz.

Az hogy a hülyék mindenben biztosak az ő bajuk...

Arról hogy ne mvagyo kférfi vitázhatnánk, de érdemtelen hisz, szájkaratéban mindenki jó, élőben már kisebbek szoktak lenni a pofák. Szal a lúzerek a kommentjükkel kíméljenek.

2010. okt. 9. 18:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Halak, rák, skorpió, szűz, bika.

Akikkel inkább ne:D ikrek, mérleg, oroszlán, kos...

nyilassal ugyanaz volt, amit leírt a horoszkóp, úgyhogy vele nem érdemes.

Most vízöntő barátom van, de jól kijövünk egymással:) a halak-halak az biztos:D

2010. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Én is halak ff vagyok. 27. A leges legjobb választás a RÁK. Ugyanis a rák számára a leges legjobb a halakkal a szex. Mindketten (a legjobban)közös hullámhosszon vagytok.

A halak lányoknak leginkább a humoros fiúk jönnek be.

2011. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!