Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek mars helyzetnek mi a...

Ikrek mars helyzetnek mi a pozitiv elonye?

Figyelt kérdés

Sziasztok, regota erdekel az asztrologia, altalanossag szintjen benne is vagyok( jegyek hazak fenyszogek stb) de evek ota nem sikerult rajonnom a sajat magam energiainak pozitiv hasznositasara.

Inkabb tapasztalati sik utan szeretek mozogni mint elmeleti. (Tettek embere vagyok).


27 eves vagyok, es azt erzem mintha egy behuzott kezifekkel elnem az eletemet. Rengeteg otletem van, a korulottem elok pedig sokszor “amulnak” de megsem teljesulnek sokszor ezek az otletek.

Azt erzem ezt is azt is de teljes gozzel mindent akarnek ( nemi maximalizmussal) es ezt felbehagyom es pontot teszek a vegere es ujbol “sehol nem tartok.”


Az elso hazban van a marsom is a venusszal egyuttallasban.


Hiszek az asztrologiaban es eszerint szeretnem is megkozeliteni. Ha ebben tudtok nekem segiteni, tapasztalatot valtani szivesen veszem, masra nem reagalok.


Koszonom:)


2023. márc. 29. 13:44
 1/10 Bálvány ***** válasza:
Hát itt sok kérdés felmerülhetne. Melyik bolygó van közelebb az aszcendenshez? Milyen fényszögeket kapnak? A születési uralkodó merre jár? A Vénusz, Mars milyen házakat uralnak? .........De szerintem ne írj születési időt, képletet se linkelj mert abból csak baj lehet! (Az alufólia-sisakosok mindenkit figyelnek és felírnak!) Sokkal egyszerűbb ha kérdezz-felelekkel végigmegyünk a felsoroltakhoz hasonló összes kérdésen. Aztán egyszer majd összeáll a kép.
2023. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne az időpont, hogy aki ír valamit, tényleg rólad írja.
2023. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2023. márc. 29. 15:01
 4/10 Bálvány ***** válasza:

Hát ez az ábra szinte olvashatatlan.....de pár gondolat:

- A Mars-Vénusz nincs együttállásban. Lehet, hogy itt azt mutatja, de 9 fok távolság már sehol sem együttállás

- A házcsúcsok alig látszódnak, de a Mars egyértelműen 2. házas és az anyagi helyzetedre vonatkozik.

2023. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi, mikeppen tudnank ezt konkretabba tenni? Vagy van egy oldal amit javasoltok?

Szivesen ranezek, csak hogy megis ezt a megrekedtseget megtudjam inditani 😊

2023. márc. 29. 16:10
 6/10 Laylah ***** válasza:

Gépről nézve nem olvashatatlan, csak zavaró, hogy a házcsúcsok máshol vannak jelölve.

2. házas Ikrek Mars az kb. az, amit a kérdésben leírtál, hogy ott vannak a jó pénzt érő ötletek, de a megvalósításig nem jutsz el, mert mindig másba fogsz. Hogy ennek hogy lehet jó oldala, azt nem igazán tudom, max. ha olyan pénzkereseti lehetőséget keresel, ami kellően változatos számodra, vagy ha legalább egyszer igyekszel túllendülni ezen a tulajdonságodon.

Még igencsak kezdő vagyok ezen a téren, de számomra pl. az a rommá támadott, MC konjunkt Uránusz is érdekes, meg a desc.-en lévő Plútó. Na meg a Szaturnusz-NN oppozíció.

2023. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bálvány ***** válasza:

Az astro-seek.com oldalon tudsz olvasható képletet generálni.

Remélem a képleted pontos.


A Mars jól van ahol van. Az Ikrekben jó, dinamikus, agresszív kommunikációs-kapcsolatteremtő képességeket jelez, melyet a 3. házas nappal fel lehetne használni valami kereskedelmi karrierre.


A nagy baj a születési uralkodval, az Ikrek úrával, a Merkúrral van.

A 4. házba esik, az otthoni dolgokat mutatja és itt kerül szembe az MC-n lévő vízöntő Uránusszal.

Magyarán karrier szempontból szükséged van függetlenségre, szabadszelleműségre gyakori változásra és

ezt az otthoni környezet, vagy intellektuális apa személye támadja, nem engedi. Ebbe a konfliktusba

a Rák - Nap (érzelmes én, tudat) is bevonódik és talán kicsit az érzelmes/büszke Oroszlán Hold is.


Hát, ha lemondasz a szabadságot jelentő karrierről, akkor biztos enyhül a feszültség. De gondolom Te nem ezt akartad hallani.

2023. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszi:) Szivesen fogadok barmit, sot “szamomra” szelsoseges dolgokat is szivesen fogadok, maskeppen nincs valtozas ha csak a kenyelemben ulunk.


Ezt az otthoni dolgot nem tudom ertelmezni, nem vagyok szoros kapcsolatban a szuleimmel, nem elek veluk es nem is igazan van beleszolasuk a dolgaimba. Megis tudnak engem barmiben hatraltatni? Vagy en ertem felre?

2023. márc. 29. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Az ikrek Mars helyzetnek az az előnye hogy nyerni fogsz a ötös lottón, a következő választásokon bukni fog a Fidesz, Erdély visszakerül Magyarországhoz, George R. R. Martin befejezi a Tél szeleit, a tudósóknak sikerül klónozniuk az erszényes farkast és a a gyapjas mamutot, te meg nem fogsz olyan butaságokban hinni mint az asztrológia.
2023. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bálvány ***** válasza:

A 4. ház analógiái család, otthon, apa, eredet (és életvég.ó). Én nem tudom nálad ezt konkrétan értelmezni. Mindenkinél valahogy máshogy jelenik meg.

Ha nem pontos a születési időpont, akkor a Merkúr-Uránusz szembenállás nem az MC-IC tengelyre esik, hanem más házakat érint.

Mivel ez a konfliktus annyira kidomborodik képletedben, így magadnak is megfogalmazhatod, hogy jelenik meg (mely területeket érint) az életedben:

"Nagyon vágyom a függetlenséget, szabadságot de ez szembe megy gondolkodásommal, egommal, érzelmeimmel."

2023. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!