Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Titeket is mindenféle időpontb...

Titeket is mindenféle időpontba betettek már?

Figyelt kérdés
Mármint így a pontosításoknál? Ahány asztrológus annyi féle időpont. Voltam már reggel 6 és 9-ben is, hajnali 2-ben, este 6-ban is. Az eredeti időpont az este 11 volt, amit anyám mondott. Ez időpont szerint az AC két jegy határára esik, az előzőbe valamelyik beleakart erőltetni holott én az utóbbit éreztem magaménak, de leelemzett az előtte lévő aszcendenssel, hát nem igen lett jó, ezért tovább mentem. Aztán születtek meg a következő idontok. Viszont valaki csinált 24 órás pontosítást is, ő megmondta hogy azt az este 11 órát felejtsem el, meg azt az idősávot úgy. Ez megy már másfél éve. Ekkor felvettem a kapcsolatot a kórházzal, meg lett az időpont, anyám csak 40 percet késett így 23:40 az időpont a kórház szerint, ezzel még inkább eltávolodunk az előző jegyi aszcendenstől, amivel nem azonosultam. Kerestem egy következő asztrológust, akihez már a kórházi adattal mentem, de így se lett egyértelmű mert bár azt mondta, jó ez is, viszont az egy órával korábbi is, ami még más AC. Veletek volt ilyen? És miért lehet ez? Akkor feleslegesen mentem a kórházba? (arra is vagy egy évet vártam de csak azért mert időközben fel akartam adni csak nem bírtam és visszatértem rá).

2023. ápr. 10. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ha nincsen pontos időpont akkor a legtöbb esetben a rólad megtudott információk alapján szokták belőni az időpontot.

Ezzel az a buktató hogy asztrológiában egy adott személyiségvonást, eseményt vagy bármit ezerféleképpen lehet leírni, és csökken annak az esélye hogy pontos legyen. Ez könnyebb akkor hogy ha személyesen ismernek, viszont szinte lehetetlen akkor ha cssk felszínes ismerettség van, vagy te adod az információkat emiatt.

Valószínúleg azért ragaszkodtak ennyire a pontatlan információkhoz mert azt gondolták hogy az eredeti időpont képlete nem passzol hozzád valamilyen oknál fogva.

2023. ápr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legközelebb foglalj te időpontot.
2023. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!