Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehetséges az hogy a születési...

Lehetséges az hogy a születési számaim és mindenféle elemzés ellenében olyan dolgokba fogjak amik ELVILEG nem nekem valók?

Figyelt kérdés
Sokat foglalkozom önismerettel a szkeptikus pszichológiával,de mostanában érdeklődtem a számmisztika irànt is.(nem jóslat,akik ezzel foglalkoznak váltig àllítják hogy ez nem ezotéria).Gyakorlatilag azt látom hogy semmilyen lehetőggel vagy annak a hitével nem kecsegtetnek ezek a számok az egyetlen ami bennem van:gyengédség,gondoskodás,alázatossàg stb szóval ezek a női energiák.Amiből azt szűrtem le hogy anyának kiváló lennèk de pont.Ennyi.Ez azért fáj mert az érdeklődési köröm igen széles ès vannak nagy terveim velük,ami legtöbbször még apró célok is keresztbe vannak húzva.A számaim és minden csillagzati àllás szerint nem az én asztalom.és akkor itt jön hogy vannak segítő hivatások ,de azokban is olyan akadàlyok vannak előttem ismétlődően amik nem rajtam múltak ,azt most nem írnám le.Olyan érzésem van,hogy engem “elnyom” az élet.Ötletek?Tapasztalatok?

2018. márc. 13. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyanús, hogy rossz oldalakon keresgélsz.

mi a születési számod?

2018. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:
Ez a három tulajdonság nem csak az anyasághoz szükséges, ezzel sok más dolgot is lehet kezdeni. De ezen kívül biztos van még egy halom jó tulajdonságod. Mindig arra menj, amerre a szíved visz, amit szívesen és örömmel csinálnál, nem muszájból. A leírások adhatnak kiegészítést, de ez sem szentírás, nincs kőbe vésve. Ezen kívül egy ilyen elemzés nem hinném, hogy 4-5 dolognál többet felsorolna, ami édeskevés, mert a lehetőségek száma végtelen. Javaslom Dan Millman Erre születtél című könyvét a témában, ez megközelíti a valóságot, legalábbis nálam. De ebben se azt nézd, hogy mit ír arra, hogy mit kellene csinálnod, mert ez mindenkinél egyedi. Csak lehetőségeket vet fel, de ha nem érzed magadénak, akkor nyilván ne azt csináld. Mindenki megtalálja az életcélját a képességeinek megfelelően.
2018. márc. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
18 éve hiszek a számmisztikában, azért mert nekem csak ez az egy rendszer tudja megmagyarázni a sok igazságtalanságot , szerintem a pozitív és negatív számok hatása vagy a kombinációjuk miatt történnek pont akkor jó vagy rossz események,dolgok, lehet hogy megszállott bolondnak tűnök de figyelemmel kísérem legalább 20 ismerősöm sorsát tudván a teljes születési dátumukat és azt vettem észre hogy rájuk is úgy hatnak a számok mint rám,rengeteg ilyen témájú könyvet ,cikket olvasgatok a mai napig sajnos rengeteg numerológus van manapság akikkel nem értek egyet ,szerintem a tapasztalataimból kiindúlva a külföldiek közül Rodford Barrat, a magyarok közül meg messze a legjobb Kiss Zoltán Zéró. Most nem mennék bele mélyebben a témába ,annyit ajánlok hogy vedd figyelembe a születésnapod számát és az szerint válaszd ki a neked illő foglalkozást, számold ki a személyes évedet, hónapodat, napodat hogy milyen szám befojásolja,a személyes napszám jósolja meg leginkább hogy mire számíthatsz mert ugye az a jelen,pl. ha a 4-es akkor az a nap olyan lesz amit utólag átaludtál volna de ilyen a 7-es is és a 2-es , ez a három szám katasztrófális hacsak nincs mellette pl. egy pozitív hónapszám ami enyhíti a negatív napszámok hatásait.
2019. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Acvarius válasza:

Nagy baromság.

Vágj bele abba, amit szeretnél. Ha szereted azt, amit csinálsz, akkor sikeres lehetsz. ( csakhát nem mindenki akarja, hogy másoknak boldog élete legyen.

Vàgj bele abba, amit szeretnél.

De hogyha teszem azt festő akarsz lenni, de pálcika embereknél többre nem futja, akkor inkább hangyold. Bár, ha elkezdesz festéket pukizni, akkor már azzal is befuthatsz a festéket hányó "hölgy" után.

2019. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!