Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik horoszkóp a legdurvább...

Melyik horoszkóp a legdurvább a legharagtartóbb szerintetek? Bak, Rák, Mérleg, Skorpió, Nyilas?

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 16:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió
2023. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió
2023. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió, ráadásul nagyon bosszúálló tud lenni.Évekkel korábbi sérelmeit zúdítja a nyakadba,cinikusan nézi,hogy szenvedsz és nevetve átlép rajtad, amikor a földön vagy...

Sosem hittem volna, ha nem vagyok kénytelen megtapasztalni:(

2023. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Bak vagyok, és nagyon durván haragtartó. 14 éve történt apróságot sem bocsátottam meg, és nem is fogom :D
2023. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Lehet az aszcendensed skorpió 4#
2023. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Bak...és bosszúálló is. Kettőt ismerek mindkettőtől az ég irgalmazzon ha megharagszanak :-S
2023. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Mérleg vagyok amúgy nem vagyok rosszindulatú, sőt rosszakaró sem, de mindent azért én sem bocsájtok meg.

Ráadásul sok Mérleg ismerőseim vannak, jófejek, rendesek, viccesek, de azért mindent ők sem bocsájtanak meg.

2023. máj. 22. 17:39
 8/34 A kérdező kommentje:

Skorpiók velem rendesek, normálisak, aranyosak, néha ha van valami, az hamar pozitívumba válik köztünk.

Bakok kicsit keményebbek, követelőzősebbek. A Rákok semlegesek, úgy mint a halak.

2023. máj. 22. 18:34
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm Skorpió, a párja pedig Mérleg.Hát érdekes módon,ott a Mérleg épp csak a földet nem törli fel a Skorpióval,egyszerűen nem értem,hogy vannak még egyben.

Pár év alatt több szakítás,újrakezdés volt és sok panaszt hallottam a Mérlegre.

2023. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Skorpio vagyok. Bika aszcendensel (remelem jol irtam a szot)


Szuper rendes, nagy szivu ember vagyok. Nagyon nagyon keves emberrek voltam eddig rosszban. Ha, akkor altalaban az exeim voltak akik amiutan rosszul bantak velem elegge kemenyen lereagaltam. de nem igaz hogy a skorpiok olyan kegyetlenek.


Ott a merleg hugom, imadom szeretjuk egymast mert testverek vagyunk tuzbe mennek erte. DE olyan idegesito jelenseg tud neha lenni hogy nemigaz. Hisztis, haragos, sertodekeny...

2023. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!