Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az állatoknak, van csillagjegyük?

Az állatoknak, van csillagjegyük?

Figyelt kérdés

Szeretném még az elején leszögezni, hogy én minden élőlényt egyenlőnek tartok. A kérdésem arra irányul, hogy ha az embereknek van, akkor az állatoknak miért nincs csillagjegyük, miközben ugyanúgy vannak családjaik.


A csillagjegyeket nem szívelem, ugyanakkor nem ítélem el őket, de az egyenlőség értelmében, nem járja, hogy az állatoknak nincsenek csillagjegyeik.


Sokat olvasni, rengeteg helyen, hogy az emberek, tulajdonságokat adnak egymásnak, csillagjegy alapján, csillagjegy alapján keresnek párt, és sok más dolog. Igaz, nem mindenkire vonatkozik.


Emellett, kíváncsi vagyok. (Az ok, érdekel).



2023. máj. 22. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha rendelsz hozzájuk, akkor van. Ha nem, akkor nincs.
2023. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Ment a zöld :)
2023. máj. 22. 19:38
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Nincs fejlett éntudatuk szabad akaratuk ösztönök reflexek irányitják őket , nem vezérli hatalmi vagy birtok vágy kultúra építes szociális intézkedés jó tett hazugság stb . Ember kiserthető több kategória a asztrologia karrier betegségek sorsválasztás . Állatoknal nincs szükségtelen .
2023. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy a tudomány ezt mondja, ez tévedés is lehet. Kezdem úgy érezni, hogy messziről elfogom kerülni ezt az "Asztrológiát". Egyre többet hallom, annál ingerültebb leszek. Lényegében, rájöttem mi is az "Asztrológia" valójában. Nem csak az emberek, de az élőlények lealacsonyítása.


Úgyhogy a részemről, ennyi volt, az "Asztrológia".

2023. máj. 22. 20:54
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Tévedsz , erősen vakon vagy . Mert a tudomány az aztrológiát teljes egészében tagadja mert általa nem vizsgalható eszközzel nem megismételhető ezért trükknek tartja . Az asztrológia állítja hogy feladata sorsa küldetése (újra testesülése )én tudata egyedisége embereknek nemzeteknek emberiségnek van . A többi létforma fontos, állat növény ásvány kollektiv létezők, tompabb érzékkel tudattal de nem buknak sem emelkednek .
2023. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tévedek, sőt, az is lehet, hogy kevesebb dologban volt igazam mint hittem. De egy valamit tudok, ami az, hogy az emberek, szoktak Csillagjegyek alapján ítélkezni, engem ez zavar, így hát hanyagolom a témát, ezáltal megkímélem magam az idegeskedéstől.


Nemtudom, hogy buknak, vagy emelkednek. De azt tudom, hogy a köveknek is van lelkük, csak éppen nem olyan, ami szavak által sérthető meg.

2023. máj. 22. 21:07
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanannyira, mint az embereknek.
2023. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, 7-es. Egyet értek. :)
2023. máj. 22. 22:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
VAK VEZET VILAGTALANT , tipikus példája vagytok a Dunning Krueger effektusnak .
2023. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 D-Mano ***** válasza:
100%

Mi az a csillagjegy? Ugye...

A csillagjegy nem más, mint egy morfogenetikus erőtér. Ez a morfogenetikus erőtér a sziderikus asztrológiában főleg términőség alapú, a tropikus asztrológiában főleg időminőség alapú. (Amit itt az euro-atlanti kultúrában / "A NYUGAT"-on asztrológia alatt értenek az emberek általában, az a tropikus asztrológia).

Amit (félig) tévesen csillagjegynek szokás nevezni, az valójában a Nap-jegy: a Nap születéskori csillagjegybeli helyzete.

Minden egyes entitásra vonatkozólag, amelynek van úgymond kezdete, felírható asztrológiai születési képlet. Egy kődarabra vagy egy állatra is, ugyanúgy mint egy emberre. Sőt: eseményekre, tettekre, szándékokra és folyamatokra is. Régen egyes uralkodók asztrológiai tanácsadást kértek, hogy megtudják, mikor érdemes pl. egy-egy csatát megindítaniuk.

De a tárgyak, az élőlények, a folyamatok és az emberek mind egymástól nagyon eltérő létminőségek, épp ezért nagyon eltérően kell rájuk alkalmazni / értelmezni az asztrológia analógia-rendszerét.

Az ember minden más Földi létezőhöz képest speciális helyzetben van asztrológiai szempontból. Az ember szellemmel, tudattal, magas-szintű személyiséggel/én-tudattal, és a tudatos és szándékos sorsalakítás magasszintű képességgével rendelkezik, ezen kívül az emberi lélek asztrálszerkezete külön meg lett merítve a 10 asztrológiailag jelentős bolygó asztrálterében a teremtésekor.


Összefoglalva:

Az állatoknak is van "csillagjegyük" (pontosabban: "Nap-jegyük"), de azt nagyon máshogy kell értelmezni, mint egy embernél.

2023. máj. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!