Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Léteznének csillagjegyek...

Léteznének csillagjegyek csillagok nélkül?

Figyelt kérdés

Mostanság, és régebben, rendkívül sok megkülönböztetést, lealacsonyítást láttam, szimplán csillagjegyek közti különbségek miatt.


Ahogy azt se viseltem el, hogy ha engem ítéltek meg, szimplán egy dátum alapján, pedig bármikor jöhet egy fekete lyuk, ami felzabálja a csillagokat.


Szóval, amit megjegyzésként írtam, az csak melléklet, kíváncsi vagyok a válaszokra viszont.



2023. máj. 17. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem lennének csillagok, nem lenne élet. Tehát nem.
2023. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A csillagok nem okozzák ezeket az archetípusokat, csupán ezekhez "megjelenéséhez" társította a megfigyeléseivel az emberiség.

Különbözőképpen is lehetne ezt a felosztást csinálni, van ahol nem is csak ezt a 12 -es felosztást használják.

2023. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat. Vagyis, ha jól értem, nem csak egyetlen egy féle csillagjegy-es rendszer van, ahogy írtad 2-es.


Személy szerint, ez nekem bőven elég, ezzel egyszerűen el lehet tűntetni, a csillagjegyek alapján való megítélés tévhitét. Mivel, ha létezik 2 csillagjegy-rendszer is. Akkor végtelen számú is létezik, ami egyenlő a 0-val. Mivel, van határa. Szóval mindenki olyan amilyen :) Ment a zöld mindenkinek.

2023. máj. 17. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Asztrológia, asztroszófia
2023. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, nézz utána!
2023. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ. Úgy fogok tenni. :)
2023. máj. 17. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Kevered a sziderikust a tropikussal... Ahogy a hozzá nem értők közel száz százaléka.
2023. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eleve mi az a csillagjegy? Ha megolsz valakit, kapsz egy jegyet a Csillagba :)



A nyugati, hellenisztikus alapokon nyugvo asztrologia tropikus zodikaust alkalmaz, vagyis a Kos 0 fok, amikor a Nap-Fold koze huzott kepzeletbeli szakasz a tavaszi napejegyenloseg idejen a foldi Egyenlitovel egybeesik. A Merleg 0 fok iscsoraz, csak osszel. Es vannak olyan baromsagok is, hogy Rakterito es Bakterito, mert a hulye asztrologusok es terkepeszek vonalakat rajzoltak a Foldre, de ha odautazol, nem latszik semmilyen vonal, vagyis atbaszas az egesz :)



Na, szoval... Akkor szobakerult a Kos, a Merleg, a Rak es a Bak. Vagyis a tropikus zodikaus kardinalis keresztjenek a "csillag"jegyei.



Tehat, csak akkor tudod eltuntetni a "csillagjegyeket", ha eltunteted a Napot es/vagy a Foldet, de ha eltunik a Nap, akkor a "csillagjegyek" lesznek a legkisebb gondunk :)



38F incel

2023. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress rá a kínai asztrológiára, az régebb óta létező rendszer, mint a nyugati és sokkal bonyolultabb is.
2023. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!