Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen események fognak...

Milyen események fognak történni velem az elkövetkezendő időszakban?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Újra itt vagyok. Hogyan fog alakulni a jövőm?

Főleg a párkapcsolat érdekel, de akár más területek is hobbi, család, karrier, egyéb érdekességek velem kapcsolatban. Fogok találkozni új/érdekes személyekkel?

Elég pesszimista vagyok a múltkori időszakomban történt sikertelenségek miatt, ezért fel vagyok készülve a rosszra.

Mi lesz? Bálvány, ha itt vagy kérlek válaszolsz?

Születtem: Székesfehérvár 2000.05.02. 10:25

23/F


2023. jún. 4. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked már volt itt kérdésed, igaz? Mondd el mi a baj és hol akadtál el
2023. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hibásan írtam ki a születési időm perce 9:25
2023. jún. 4. 18:12
 3/9 Bálvány ***** válasza:

Nálad az a baj-jó, hogy 6 bolygó állt a születésedkor a Bikában.

Tehát a jó-rossz életesemények is gyors egymásutánban következnek, összetorlódnak.

A következő időszakban az Uránusz és Jupiter megy át tranzitban a Bikán (még sok hónapig). Ezek jó és váratlan eseményeket is hozhatnak, de komoly párkapcsolatra vonatkozóan itt semmi bíztató jel nincs a közeljövőben.


A legnagyobb baj, hogy a tranzit Plútó (7.-8. házból) kvadrálja a szül Vénuszt kb 2026-ig. Ez szerintem alapjában nem kedvez a

hosszútávú kiegyensúlyozott párkapcsolatnak.


Tudom, hogy ez Bikaként megrémít.


Azért csaj összejöhet, csak ne képzelj bele sokat. Rágöröcsölsz a dolgokra. Ez taszítja őket. Úgy ismerkedj, hogy legyen tét nélküli.


Régen én is jártam hasonló cipőben.

Gondosan építettem a párkapcsolatot és nagyon vártam a randit, ami mindig csalódást hozott. Elszomorított.


Aztán váltottam. A társkeresőn egyszerre 3-5 csajt bolondítottam online. És hetente volt új randim. Komoly kapcsolat egyikből sem lett, de pár potya szex leesett.

A csajoknál a siker az volt, hogy megérezték, nem kapaszkodok beléjük. El se hinnéd ez mennyire működik.


Más.....

A Jupiter még 1 gyenge évig itt járkál fel-alá a Bikában. Ez k*rvajó dolgokat hoz neked.

Mivel sok bolygód van egymás seggében, így ezt szétszálazni nem tudom.

Az Uránusz ugyanitt inkább kellemetlen váratlan eseményeket jelent.


Mint talán ma is hozhat valami meghökkentőt, amikor a tranzit Merkúr és Uránusz találkoznak a szül Szaturnuszod felett..

2023. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hú, ez kissé bonyolultnak hangzik.

Ha jól értelmezem akkor 2026-ig ne is számítsak komoly párkapcsolatra? Igazából én úgy vagyok dologgal hogy nekem mindegy ha nem komoly a kapcsolat, tőlem alkalmi szex is lehet. Jó azért ne ebből álljon az életem, de kezdésnek ez is megadná azt a löketet nekem.

Egyébként nem említettem, de mostanában a munkahelyemben/karriemben is volt kissebb elsiklás de gondolom ez átmenti, ugye? Ezt az okozza hogy ennyire sok bolygó áll közel egymáshoz?

Köszi hogy válaszoltál nekem Bálvány.

2023. jún. 4. 19:01
 5/9 Bálvány ***** válasza:

2026-ig a komoly, hosszútávú párkapcsolataid nagy akadályba ütköznek.

Részletekbe menő napi-heti személyes elemzés, túl sok meló és nálad egy szül idő pontosítás is kellene mert nem mindegy, hogy 9:25 vagy 10:25

2023. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát az nem jó hír. :(

Annyit lehet tudni hogy mikor fog elém jönni az első nő az életembe (nem feltétlen komoly párkapcsolat)?

Elnézést ha idegesítőek ezek a kérdéseim. Nem kérdezem újra ha zavaró.

9:25 a pontos születési órám és percem (valamiért hibásan írtam ki, bocsánat)

2023. jún. 5. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd jön az önbeteljesítő jóslat és lehet újabb kérdést kiírni mégis mikor fog sikerülni
2023. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Annyit lehet tudni hogy mikor fog elém jönni az első nő az életembe (nem feltétlen komoly párkapcsolat)?"


Soha a büdös életbe ha nem teszel érte semmit, ha nem mozdulsz ki, ha nem ismerkedsz, ha nem adsz magadnak lehetőséget, hanem csak várod, hogy megjelenjen előtted. Nem a horoszkóp fogja megmondani

2023. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bálvány ***** válasza:

#8 Miért gondolod, hogy nem tesz érte? És számtalan ember van, aki tesz érte és mégsem jön össze a komoly kapcsolat. Tehát a sablon válaszokat írd inkább valamelyik női magazinba!

Persze lehet látni melyik időszak esélyesebb futó kapcsolatok kialakulására, de a gyors-bolygók figyelése időigényes.Ha az ember magának elemez, akkor a kisebb eseményeket is max. 1 hónapra nézi előre. Hosszabb távra nem érdemes foglalkozni csak a nagy bolygókkal, melyek tendenciákat mutatnak.

Na most nagyon foglalkoztatja a kérdezőt a szerelem és dolgozik is a kapcsolatépítésen. A szerelmi (és pénzügyi) ügyek a tranzit Vénuszhoz tartoznak, ami most belépett az Oroszlánba és októberig ott is marad. Ez pedig a kérdezőnek sok Bika bolygóval nagyon rossz hír, mert az Oroszlánból támadja (kvadrálja) a Bika bolygókat. A szerelmi ügyek támadják majd tudatát (Nap), gondolkodását (Mekúr), boldogságát (Jupi) stb.

Nyilván azért mert ezzel dolga van, ezzel foglalkozik.

2023. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!