Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Legtöbb rák férfi miért...

Legtöbb rák férfi miért magának való? Én Rák férfi vagyok nyitott vagyok mindenre

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb mint a gonosz, sunyi skorpió férfi. :P
2023. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb asztrológiai alapú kijelentés baromság.
2023. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem baromság, csak nem mondanak konkrétumokat. Születési hely, idő, óra perc a lényeg, nem az hogy kinek mi a napjegye..
2023. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

#3: nem, ez sem lényeg.

Soha egyetlen mérés, kísérlet stb. nem bizonyította, hogy az asztrológia működik.

És a mögötte lévő törvényszerűséget sem sikerült kimutatni megfigyeléssel.

Akkor mi alapján fogadju kel igaznak?

2023. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Pont hogy több ezer éves megfigyelésen alapszik. De gondolom a hagyományos orvoslás is badarság, pedig abból alakult ki a mai orvostudomány.
2023. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

"Pont hogy több ezer éves megfigyelésen alapszik."

. De mit figyeltek meg?

Semmi konkrétumot nem írsz.


"De gondolom a hagyományos orvoslás is badarság, pedig abból alakult ki a mai orvostudomány."

. Hát, ha Te így gondolod, az a Te dolgod.

Mindenestre tény, hogy 200 éve még azt sem gondolták, hogy a baktériumoknak bármi köze lenne a betegségekhez. A 19. században még a rossz levegőre és a testnedvek rossz arányára fogtak mindent. Ha ezen is alapul bármi a mai orvostudományból, ezeken már régen túlléptünk.

2023. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A férjem Rák,Oroszlán asc.el.Én szintén Rák,Rák asc.el. Sokkal jobban magamnak való vagyok,mint ő. Összetett,mert szereti is a csendet,az egyedullétet,meg nem is,de nyitottabb sokkal mint én.Szeret beszélgetésbe kerulni,de ő inkább hallgatóság,nem sokat beszél..

Nagyon visszafogott az erzelmek,és empátia teruletén, ritkán vidám,és keveset nevet.

2023. jún. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert rengeteget és szinte mindenkiben csalódtam. Rossz döntéseket hozok. Életem tévedések sorozata. Amikor párt kerestem, az első kivételével mind rossz választás volt. Az elsőt meg én rontottam el. Egyedül jobb.
2023. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként akik lepontozzák a hozzáértő válaszokat, azok mit keresnek ebben a kategóriában?
2023. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!