Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő és Rák férfi. Tapaszt...

Ikrek nő és Rák férfi. Tapasztalatok? Működő képes-e?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 11:31
 1/4 anonim válasza:
Mi a működőképes?
2022. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A horoszkóp szerint nem illenek össze. Egyébként az azonos elemű jegyek is elég jól kijönnek egymással, de legjobban mégis az ellentétes elemek jegyeit szokták ajánlani, mert szépen kiegyensúlyozzák egymást.

(vízhez föld, tűzhöz levegő)

2022. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem egyszerű!!! Imádom a 2. feleségem, de ő víz jegyű, én meg levegő. Nem tervezek szakítást, remélem ő sem... Sok párhoroszkópot bújtam, nagyon számít az aszcendens is. 5-10-20 éve nézegetem, és már volt az élményem, hogy az idő múlásával az ellenkezőjét bogarásztam ki. A kínaiban pl. nagyon kedvező párosítás vagyunk. Jobban hiszek már abban, hogy az ember a szíve mélyén mit érez a kapcsolatról. Különben is az emberek legalább fele szerint áltudomány. B@szki szabad akarat van "te" irányítod a sorsod!!
2022. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elemek csak egy kis morzsájáját mutatják a párkapcsolat minőségének, ennyiből nem lehet komolyan következtetni. Lehet működőképes, persze. Bár a levegős fél gyakran felkorbácsolja majd a vizes jegyű érzelmeit, és nem csak jó értelemben.
2022. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!