Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan, mikor kezdtél asztroló...

Bálvány kérdése:

Hogyan, mikor kezdtél asztrológiával foglalkozni?

Figyelt kérdés
Ki avatott be? Ki rontott meg? Kíváncsi vagyok a sztoridra! Te már tovább adtad valakinek a lángot?

2023. jún. 30. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy semmikor. Soha. Senki.
2023. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
12 évesen, a kilencvenes években. Barátnőkkel jó program volt asztrológiás könyveket olvasgatni hétvégente. De 14 éves korunkra elegünk lett a sok hülyeségből.
2023. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Már olyan 7 éves korom körül foglalkoztam vele,azért mert a szüleim hittek benne,vettek is nekem horoszkópos medált,meg olvasgattuk együtt sokat az asztrológia könyvet,ami otthon volt nekünk.Szórakoztató volt.
2023. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Rosszul elemzett ki valaki és muszáj volt megtudnom hogy mit kutyult össze mivel, hogy mik ezek a különböző rendszerek, ki vagyok én akkor ha nem az, amit ő mondott...stb

Azóta mindenkinek tanítok róla valami fontosat, aki nem tart ott benne, ahol én tartok.

2023. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D-Mano ***** válasza:
100%

Apámnak volt asztrológia könyve. A szép színes-szagos (mármint egy csomó szép kép van benne) Parker Asztrológia. Óvodás voltam, nem tudtam olvasni, de a képek tetszettek. Itt kezdődtek a dolgok. Mindig is érdekelt ettől fogva az asztrológia és alapvetés volt számomra, hogy az egy valid valami.(Később, kamaszkorom végén, ezt megkérdőjeleztem, mint ahogy kb. mindent is, ami addig a világképemet alkotta.)

Utána évekkel később, kb. 16 éves koromban találtam egy asztrológia könyvet nagymamámnál azt végigolvastam. [Judy Ananda: Gyógyító horoszkóp- NAGYON ajánlom, szerintem a legjobbb jegy-, bolygó- és ház jellemzések abban a könyvben vannak]

Azóta összesen 1 asztrológia könyvet olvastam teljesen végig [Peter Orban: Ezoterikus asztrológia- ez a könyv alapjaiban változtatta meg a világnézetemet], viszont sok asztrológia könyvből olvastam végig különböző fejezeteket, amik éppen érdekeltek, csomó internetes írást olvastam. Mindig az orrom után mentem: ha érdekelt egy résztéma vagy felmerült bennem egy kérdés, akkor annak utána néztem.

Előadásokat is néztem a neten, pl. tőlük:

Kalo Jenő: na, őt nem értem, hogy került olyan magas polcra asztrológusi körökben, olyan tartalmatlan videói voltak, hogy csak na.

Takács Tibor: tőle 2 előadást néztem végig, és nagyon sokat megértettem általa az asztrológia működési elveiről.

Kozma Szilárd: fura figura, és nem tudom, mennyire jó asztrológus, de nagyon sokat tanultam a munkásságából.

Pap Gábor, Tóth Bálint: tőlük főleg a Föld-i élet kereteiül szolgáló asztrálmítoszról lehet sokat megtudni.

Aztán jött 24 éves koromban egy életválság, ami azóta is tart, így kb. az asztrológia tudásom 90%-át odáig szereztem meg, és alig mozdultam tovább, hogy valódi asztrológussá váljak, ami pedig egy életcélom lenne...

2023. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor katona voltam, orszolgalatban unalmunkban bamultuk a csillagokat es a konstellaciokat. Az egyik bajtarsamnak keszult is radix elemzes, mielott bevonult, aztan azt is kitargyaltuk. Utana jott be a Placidus szoftver Windows-ra, es onnantol kezdve szippantott be ez az egesz, foleg a horary asztrologia.



39F incel

2023. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2022 ősze (október körül), foglalkoztat egy bizonyos dolog engem - meg más is - ami az életemet érinti. Igazából akkor még nem is tudtam mit jelent a képletem elemzése. Most már világosabb, jobban értem hogy ezek az elemzések mit jelentenek. Szerintem megérte kipróbálnom mert érdekes dolgokat írnak az életem eseményeinek fontos történéseiről. Szerintem ebben a kategóriában értelmes hozzászólásokat is szoktam kapni.

Tervezek még kérdést kirakni ide az asztrológiába a jövőben.

2023. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# Ezt melyik AI írta?
2023. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Ezt én magam írtam.
2023. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia! :)


Én 2019-ben. Már régebben is érdekelt, láttam benne valamit, ami igaz lehet. De ekkor kezdtem el igazán foglalkozni vele, amikor elég lelki válságban voltam, és magyarázatokat kerestem, amiket nem találtam meg másban. Szóval én rontottam meg saját magam. 😄 És ez azóta tart.. Már tanulok is, és vannak asztrológia érdeklődésű barátaim is.

Hajrá mindenkinek! ☺️

2023. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!