Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntőként mennyire vagyok...

Vízöntőként mennyire vagyok alkalmas felsővezetőnek vagy csoportvezetőnek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Nalam a kérdés feltevése eleve kizarja az alkalmassagodat erre.
2023. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
A vizôntô lelkiismeretes, szerintem jò vezetô leszel!
2023. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
túl szerény vagy hozzá
2023. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
78%
Tekintve hogy a csillagjegyed alapjan akarod beloni a szemelyiseged igy semennyire.
2023. júl. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
10-es (hivatás) 11-es (támogatók, barátok, csoportok) házat lehetne megnézni a képletedben.
2023. júl. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%
Vízöntőnek alkalmas vagy, pl. kertészetekben nagyon jól tudják használni ezt a tudásodat. De felső-, illetve csoportvezetőnek alkalmatlan vagy, ezt jól mutatja a kérdésed.
2023. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%

A személyes tapasztalatom alapján a Vízöntők nagyon szeretnek vezetők


lenni,ami ehhez általában hiányzik belőlük,az a rugalmasság,az, hogy


bizonyos szituáció más hozzáállást igényel ahhoz, hogy hatékony legyen stb.

2023. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

A Nap "csak" a belső motivációt, önbizalmat, életerőt... mutatja meg. És az sem mindegy, hogyan, hol áll, milyen fényszögekkel, házban, más bolygókkal. Ezért a nem bulvár asztrológia szerint nincs ilyen, hogy minden Vízöntő ugyanolyan.

A Vízöntő jegy a körben ugye szemben áll az Oroszlánnal, ami az alanyi jogon uralkodó(i) jegy (mivel a Nap ott van "otthon"). A Vízöntő analógiásan ezért az ellenzék, a hatalom kritikusa, aki a népet képviseli, ugyanakkor attól kívülállóként határozza meg magát. Rosszmájúan ez levegőjegyként lehet némi okoskodó hajlam. És a Vízöntő elvileg a barátkozásban is jó (egyéni képletben fényszögektől függ), lévén a 11-es házhoz tartozik és mániája a csoportban gondolkodás. De hogy mennyire van képessége, tehetsége, pláne önismerete is az illetőnek vagy csak a szája jár, hogy mit kellene jobban csinálni, és hogy mások támogatják-e őt... na ezt ennyiből, hogy valaki Vízöntő jegyben született, nem lehet megmondani, mert nem 12-féle ember van, hanem sok millió féle személyiség. De tipikus Vízöntő dilemma, amikor a világjobbító szándék és a hatalomvágy ütközik, hiszen ha "neadjisten" hatalomra kerül, akkor azzá válik-e, amit elítélt?

2023. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Legjobbfej vezetőm vízöntő volt (ráadásul vonzó nő is egyben), nem éreztette a felsőbbrendűségét, ugyanúgy jött haverkodni mintha egy szinten dolgoznánk.
2023. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Ja és én halak vagyok 9-es voltam.
2023. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!