Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Vízöntő nőnél mit takar...

A Vízöntő nőnél mit takar pontosan a liberális beállítottság?Nem az interneten olvasottak érdekelnek,mint:Nyitott,laza,különc,stb.Ha van konkrét történetetek,szívesen fogadnám.Hogyan cselekszik különböző helyzetekben,beszélgetésben,párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

#Ismertelek #Ismerni foglak
2023. júl. 12. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Hogyan cselekszik különböző helyzetekben,beszélgetésben,párkapcsolatban?


Szerinted az összes vízöntő nő ugyan úgy cselekszik, meg az összesre igaz minden amit erre a kérdésre lehet írni? A világon semmi köze a horoszkópnak a tényleges személyiséghez és az emberi viselkedéshez. Nyilván ha kitalálok valamit például hogy "a vízöntőknek nagy szerencséjük lesz, megtalálják párjukat". A nagy számok törvénye alapján biztosan lesz olyan vízöntő csillagjegyben született ember (mivel több millió ilyen ember van) aki pont akkor fogja megtalálni a párját... szóval minden egyezés a horoszkóppal pusztán a véletlen műve. Erre a dologra épül a világ egyik legnagyobb legális csalássorozata. A jóslások meg egyebek.

2023. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Az asztrológia logikája szerint sem csak a Napot kell nézni, hanem van még pl. aszcendens is meg mindenféle bolygók, házak, fényszögek... amik kiadás az egyedi képletet, ha tudid a pontis születési órát, percet, hekyszínt. A Vízöntő Napkor született emberek ezért nem egyformák. Aztán meg 12 archetípuson belül sem mindegy, az egyén az adott jegy jó vagy rossz tulajdonságait valósítja meg az életében, mennyire fejlett személyiség, milyen tapasztalok, hatások érték. Attól, hogy valaki leírja ide tehát, hogy a Vízöntő Vicus vagy Ancsa így vagy úgy viselkedik/ viselkedett vele párkapcsolatban, te a Lilikét nem fogod könnyebben meghódítani, nem kapsz hozzá receptet. Inkább beszélgess vele és ismerd meg élőben. Ha meg érdekel az asztrológia, előbb olvass alaposabban utána.
2023. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legeloszor is szeretnem elmondani hogy engem is foglalkoztattak ezek a horoszkopos baromsagok, de tenyleg nincs olyan hogy azert vagy bunko mert amugy oroszlan vagy. Egyebkent en vizonto vagyok-》a legtobb roluk irt tulajdonsag jellemzo ram,DE edesanyam is az es o teljesen mas szemelyiseg. Ismerd ki a masikat es ne a horoszkopja alapjan iteld meg.
2023. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor konkrét élettörténet,megtörtént velem...az előzmény,hogy be voltam oltva veszettség ellen,mert a budai hegyekben valóban egy vadmacskát simogattam,csak később jöttem rá,hogy az,mert otthon egy cirmos macskám volt stb....


Jártam rövid ideig egy masszőr tanfolyamra,a padtársam Vízöntő nem akármilyen nő volt,a háta nagyon meghajlott szóval a Főállása a katonaságban volt,állítása szerint 8-an voltak nők én nem tudom.


SZÓVal ha már a Vízöntő nőnél tartunk a tanfolyam után beültünk valahová és mindenki mesélt valamit,én pedig elmeséltem a történeteMet a veszett vaadmacskával stb, a Mérleg, meg Rák Napjegyű hallgatta, de semmit sem szólt, a Nyilas,mint Én minden részletet tudni akart, ez meg a Vízöntő,aki még Afganisztánt is megjárta,mert megjárta,ott BÖKDÖSÖTT,HOGY VELEM SEMMI ILYEN SEM TÖRTÉNT,PEDIG MIKOR MEGHALLGATTÁK,AZ ANTSZ,SORON KÍVÜL FOGADOTT,MINKET 3 UNKAT,MERT AZ ESETBEN 3 AN VOLTUNK,DE A SZEGÉNY VÍZÖNTŐ CSAJ NEM BARTA ELVISELNI,HOGY ÚGY ÉREZTE VALAKI ÜBERELI AZ ÉLETTÖRTÉNETÉT.


nah valami extrém csakis vízöntővel történhet szerintük,plusz ,azt sem értik meg, ha valami más fontos dolgod van és nem tudsz ráérni vagy jelen lenni ez is érthetetlen a számukra.

2023. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
TE vagy a VÍZÖNTŐ NŐ??
2023. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4# így viselkedik minden egoista figyelemközpontra vágyó ember semmi köze a horoszkóphoz.. de ha már így belementünk az oroszlán a legnárcisztikusabb jegy csak úgy mondom :)
2023. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es a szembenálló jegyek baromira hasonlítanak,az Oroszlán a Vízöntővel,én Nyilas vagyok az Ikrekkel,de nagyon jól érzem magam a Szűzzel is.


A fosoroszlán egyébként tényleg az, ha megtudom, hogy egy nyommer egy oroszlán nőt vett el, aki állandóan csak mutogattani akarja magát, meg vásárolgatni úgy értelmetlenül egyébként,avval többet nem állok szóba.

2023. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!