Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vizöntők! Csak a vizöntőkhöz...

Magyar9 kérdése:

Vizöntők! Csak a vizöntőkhöz szól a kérdésem! Irjatok magatokrol pár tulajdonságot illetve mire hogy reagáltok, mivel tudtátok elérni a boldogságotokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vizöntők! Tenyleg kulonbozunk a tobbiektol? Azt mondják mi annyira másak vagyunk és szinte meg egyezünk. Hát kiváncsi vagyok kinek hogyan működik a gondolkodása és minden érdekel ami rólatok szól! Hajrá legyünk minék többen! :D 24/F

2023. júl. 20. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Csak megsúgom, hogy kb minden csillagjegy leírása illik úgy 50 százalékban mindenkire.
2023. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Hát oké. A legjellemzőbb vízöntő tulajdonság a szabadság szeretete. Én mindenféle korlátozást utálok, nem bírom azt sem elviselni ha olyan nagyon bújós párom van, mert ha állandóan a nyakamon van, állandóan ölelgetni akar, attól már korlátozva érzem magam a mozgásomban. Attól még szeretem, csak hagyjon békén 😃

A szabadság nem csak fizikailag, szellemileg is kell nekem. Erre most nem írok példát, mert az korlátoz a szabad gondolkodásban 😃

Amúgy anya vagyok, szerintem a gyerekeimnek is sok szabadságot adok.


40N

2023. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Mindenki különleges. Ha nem így lenne, akárki megkaphatná akárki szerveit.

Minden embernek egyedi glüko-proteinek vannak a sejtfalain. Olyan ez, mint az ujjlenyomat.


Nem szeretnélek elszomorítani, de pont olyan különleges vagy, mint bárki más!


Azon kívül, ha beállítod a születésed pontos dátumát ezen az oldalon: [link]

és megnézed, hogy melyik jegyben kelt fel a Nap aznap, mikor születtél, lehet, hogy az eggyel korábbi csillagjegyet fogod találni, ahogy én is...



36N, Vízöntő

2023. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

(Ps.: Ne olvassátok el, nincs semmi értelme. Csak úgy leírtam, mert jött belőlem.)

A szabadság szeretete rám is nagyon erősen jellemző, főképp a szellemi szabadságé, a korlátozásokat én is nagyon nehezen viselem. Viszont ha nagyon bújós lenne a párom, azt imádnám, nem élném meg korlátozásnak. :) Sajnos Ő nem bújós, én viszont annál inkább. Nagyon kreatív vagyok, az átlagnál sokkal jobban. A gondolatok, ötletek állandóan cikáznak a fejemben, mint a villámok. A munkámban rapszodikus vagyok, ha valami érdekel vagy foglalkoztat, akkor ész nélkül tudok lelkesedni és dolgozni érte, de ha nem tudok azonosulni vele vagy értelmetlennek látom, akkor nagyon le tudom tojni az egészet. Kreatív csapatmunkában érzem igazán jól magam, egyáltalán nem viselem az alá-fölérendeltséget. Nem vagyok hajlandó megalázkodni, behódolni senkinek sem, az ilyen munkahelyekről elmenekülök. Nagyon erős az igazságérzetem és a szociális érzékenységem. Ellene vagyok mindenféle előítéletnek, a szabadságjogok korlátozásának. Nagyon rossz vezető vagyok (voltam/lennék), egyáltalán nem vagyok vezető alkat, nem tudok másokat irányítani és vezetni, nem tudom "főnöknek" tekinteni magam, "mások felett állónak". Legfontosabb alapértékem a francia forradalom hármas jelszava; Szabadság, egyenlőség, testvériség. Jók a kommunikációs képességeim, könnyen barátkozós alkat vagyok, de a felszínes kapcsolataimat leépítem és csak az igazán fontos embereket tűröm meg magam körül hosszútávon. Negatív tulajdonságom, hogy tudok mérhetetlenül lusta is lenni, folyamatosan mindent halogatni, az utolsó pillanatra hagyni. Nyomás alatt nem tudok teljesíteni, a stressz nem ösztönöz, hanem teljesen leblokkol, lebénít engem. Majdnem 15 éve élek párkapcsolatban, a hűség nem is kérdés számomra (evidens), de sokszor érzem azt, hogy az éppen aktuális hangulatomtól függ, hogy jól érzem-e magam benne vagy sem. Nem vagyok megfontolt, mérlegelő, előre tervező, analizáló típus, gyakran hagyatkozom az ösztöneimre, megérzéseimre, érzelmi impulzusaimra (ezt nem szeretem magamban). Hogy mire hogyan reagálok? Sajnos ez is az épp aktuális hangulatomtól függ. Ugyanarra a dologra egyszer így, máskor meg amúgy. (Ez nagyon rossz.) Nem vagyok kifejezetten konfliktuskerülő, de nem is állok bele szándékosan a vitákba, főleg nem kezdeményezem, provokálom azokat. Mindig megpróbálok kompromisszumos megoldásokat keresni, ésszel meggyőzni másokat, nem pedig fizikai erővel. Szerintem még életemben soha nem verekedtem, nem bántottam fizikailag senkit. Kapcsolatban sem lennék képes rá. Kiabálni, veszekedni sem szoktunk soha, inkább leülünk, megbeszéljük a dolgokat. Mivel tudtam elérni a boldogságomat? Egyrészt van egy nagyon jól működő párkapcsolatom, másrészt mindig tele vagyok ötletekkel, tervekkel, gondolatokkal. A terveim 99%-ából ugyan sohasem lesz semmi, de legalább az álmodozás pozitív energiával tölt fel. :) Hamar feladom a dolgokat, amelyekbe belekezdek. Az elején hatalmas a lelkesedés, aztán közben, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy én szerettem volna vagy ahogy az elején azt elképzeltem, akkor: "na jó, inkább hagyjuk..." :) Nem tudom elviselni, ha vaki igazságtalanul bánik másokkal. Akkor kiállok a gyengébb, az elesett ember mellett még akkor is, ha én látom kárát. Alapvetően jószívű, segítőkész vagyok, ezt néha ki is használják, de ha észreveszem, nem tartom tovább a kapcsolatot az illetővel. Szerintem a tiszteletet, a tekintélyt nem lehet kierőszakolni, azt csak kiérdemelni lehet. Ha valaki kiérdemli a tiszteletemet, azért az emberért titkon rajongani tudok, aki megpróbálja kierőszakolni, azt mélyen megvetem. Nagyon jó és nagyon mély a kapcsolatom a környezetemmel. Kevesen vannak körülöttem, de azok igazán fontos emberek. Csak olyanok, akik igazán(!) számítanak. Örök álmodozó, idealista típus vagyok, tele ötletekkel. Szeretem, ha szárnyal körülöttem a szabad szellem. A női nem tisztelője vagyok, sohasem tudnék ártani egyetlen nőnek sem. Egyébként szerintem a "gyengébb nem" kifejezés totál megtévesztő, mert valójában a nők sokkal erősebbek, mint a férfiak. :) Mi csak úgy teszünk, mintha mi lennénk a Janik, hogy úgy tűnjön, mintha... De ez titok. :D Szeretek segíteni másokon, szeretem szebbé, jobbá, boldogabbá tenni a környezetemet, meg hát egy kicsit a világot is.

F, 30 vége, vízöntő

2023. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

"Sziasztok, vizöntők! Tenyleg kulonbozunk a tobbiektol?"

Nem.

2023. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem nem érdemes sok jelentőséget tulajdonítani a különböző csillagjegyek jellemzőinek, hiszen egyrészt szándékosan tágan vannak megfogalmazva, másrészt rengeteg kivétel akad; csak hogy egyet írjak a saját életemből, az édesanyám és a nagymamám is vízöntők, mégis a legtöbb dologban eléggé különbözően gondolkozunk (bár ebben biztosan a korbéli különbség is szerepet játszik); ennek ellenére nagyon jó kapcsolatom van mindkettőjükkel.


Mivel nem írtál konkrétumot, hogy pontosan mi érdekelne, ezért próbálok sokféle dolgot írni, aztán majd kiszűröd, hogy mit tartasz ezek közül hasznos információnak.

~ Mindig is kreatív és művészalkat voltam, a jelenlegi munkám és több hobbim is ezzel kapcsolatos. Leginkább az irodalom foglalkoztat (januárban fog megjelenni az első könyvem), de az utóbbi pár évben a fotózás és a filmezés is nagyon leköt, illetve a párom segítségével elkezdtem rajzolni és festeni tanulni. Nem tudom elképzelni az életemet a művészet nélkül, a létezésem egyik legsarkalatosabb pontja.

~ Mindig is romantikus alkat voltam, de nem az a "rózsacsokor, gyertyafényes étterem" fajta; ennél a személyesebb és ezáltal intimebb gesztusokat szeretem (alapvetően a testi érintések és a minőségi együtt töltött idő a szeretetnyelvem).

~ Az utazás fontos része az életemnek, szeretek világot látni és ezt próbálom úgy tenni, hogy a lehető leginkább megismerhessem az adott ország városi és vidéki világát. Különböző önkéntes programokkal sok helyre eljutottam már, de még mindig annyi helyre vágyok.

~ Szeretek tanulni, de csak olyan témákat, amik valóban érdekelnek. Reál tantárgyakból sose tudtam hármasnál jobb lenni, de a kedvenc történelmi témáimról órákig tudnék mesélni. Mostanában főleg a nyelvtanulásra koncentrálok; a magyar mellett három nyelven (angol, olasz, spanyol) beszélek folyékonyan és mostanság kezdtem bele a negyedik nyelvembe (izlandi).

~ Szociális személy vagyok, aki könnyen alakít ki jó kapcsolatokat és sok időt tölt ezen kapcsolatok ápolásával, ugyanakkor időnként szükségem van az énidőmre.

~ A legtöbb politikai témában középen helyezkedem el, fontos számomra a környezetvédelem és az egyensúly megtartásra; szerintem manapság nagyon a szélsőségek világát éljük.

Ennyi szerintem elég is, ha érdekel még valami, kérdezz bátran.

24/N

2023. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én mint vizöntő, nem szeretem ha irányitanak bármibe, nem fogadom el más tanácsát általában még ha tapasztaltabb is az adott dologba akkor is ugy erzem hogy enis meg tudom csinalni csak maskepp (maskepp latok jonak dolgokat) kevés embert engedek közel magamhoz de mindenkivel orákat tudok beszélgetni amennyiben kezdeményezi a beszélgetést. Munkámra nézve amit szeretek az nagyon foglalkoztat amit nem attol rosszul vagyok ha csinalni kell. Nem mutatom ki az erzeseimet de nagyon tudok szeretni és kitartok egy nő mellett nem dobom el a kapcsolatom sokadik vita után sem. Ha depresszios vagyok akkor azt el nyomom magamba szinte észre se venni hogy bajom van mert alkalmazkodok a masik félhez.

Az élet nagy gondjain, a jövőn és néha nem lenyeges dolgokon is kepes vagyok egesznap agyalni. Ha teszek valamit vagy mondok az mindig tudatos gyorsan kitervelt sosem mondok reflex szeruen dolgokat. Nalam a stressz es a depreszio gyakori a tulgondolas miatt. Ha valamit a fejembe veszek akkor azt meg is csinalom am ha kesobb rajovok arra hogy megsem fontos annyira akkor gond nelkul ra hagyom.

Stilusom valtozo mikor melyiket tartom jonak. Olyan nok jonnek be akikkel le tudok ulni orakat beszelgetni barmirol szinte azonnal megfog.

Altalaban hamar fel kapom a vizet es idegeskedo tipus vagyok

Ha megkaptam amit akartam mar nem erdekel es megint egy uj dolog felé veszem az utat amit még meg kell szerezzek. Nagyon konnyen kiszurom ki az aki sunyi huncut majd ha ez bizonyosodik egy szavaval vagy tettevel azonnal meg szakitom a kapcsolatot vele. Van hogy sokszor nem talalom a boldogsagot az eletbe

2023. júl. 21. 12:05
 8/11 Laylah ***** válasza:

Nekem a képleturam a Merkúr, ami történetesen a 6. házban áll, Vízöntőben. Amiket leírtatok, annak kb. 95%-a rám is jellemző, annak ellenére, hogy a Napom Halak, aszcendensem Szűz és a legerősebb jegyem a Bak.


"Ha megkaptam amit akartam mar nem erdekel es megint egy uj dolog felé veszem az utat amit még meg kell szerezzek."

Ez erősen Kos hatás, nem a Vízöntőhöz tartozik, ahogy az idegeskedés és hirtelen harag sem. Ezek tüzes tulajdonságok, azokból is negatív aspektusúak.

2023. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kos az aszcendensem :)
2023. júl. 21. 17:21
 10/11 anonim ***** válasza:

3# Sajnos ki kell hogy javítsalak, mert nem értesz hozzá.

A tropikus zodiákus rendszer nem tér, hanem idő alapú.

A Stellariumban megjelenő csillagképek nem a zodiákus, hanem az ég egyes tér részeinek asztronómiai elnevezései.

A tropikus zodiákus a Föld Nap körüli pályájának időbeli felosztása 12 időegységre, amik egyenként 30°-ot ölelnek fel.

2023. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!