Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg férfiak tényleg félénke...

Mérleg férfiak tényleg félénkek vagytok a nővel szemben aki tetszik?

Figyelt kérdés

Hetek telnek el. Egy társasházban lakunk. Facen ismerős ott láttam a születési dátumát. Csak néz és mosolyog. Szingli. Azt olvastam ez a mérleg pasiknál alap amíg meg nem bizonyosodik, hogy a kiszemeltnek is tetszik nem fog lépni.

Márpedig én nem fogok...

Mérleg férfi választ elfogadok?



2023. aug. 25. 18:24
 1/6 anonim válasza:
73%

felejtsd már el a horoszkópot baszki...


Vannak félénkek és bátrak is.

2023. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Mérlegelem a kérdést.
2023. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Játszmázz csak, majd jön másik valaki és hoppon maradsz. Ő is jobban jár!
2023. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
A mérleg férfiaik lemérik a nőket (mert mérlegek), és azután döntenek.
2023. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem minden Mérleg férfi ugyanolyan. A személyes képletben a Mars mutatja meg, hogy mennyire agresszív, proaktív az illető, akár pozitív, akár negatív értelemben.
2023. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A társasház nem igazán alkalmas az ismerkedésre. Nem fogja kockáztatni ui azt, hogy ha és amennyiben visszautasitod, akkor továbbra is ott leszel elotte, néha nyilván osszefutnátok, ami emlekeztetné a kudarcra.
2023. okt. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!