Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ikrekhez az oroszlán vagy...

Az ikrekhez az oroszlán vagy a nyilas illik jobban?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok. Úgy tudom, hogy a nyilas az ikrek ellentéte, de néhány oldalon mégis azt írják, hogy illenek egymáshoz, legalábbis vonzalom szintjén.

Nekem még párkapcsolat terén oroszlánnal nem volt tapasztalatom, de barátilag jól kijövök velük. Nyilassal pedig eddig csak negatív tapasztalataim voltak, mert úgy éreztem, hogy teljesen eltér a gondolkodásmódunk, de ettől függetlenül a vonzalom megvolt.


Megfigyeltem magamon, hogy én ikrekként általában mindig azokhoz az emberekhez vonzódom, akiknek oroszlán vagy nyilas a csillagjegye, de ez teljesen véletlen.



2023. aug. 27. 15:14
1 2
 1/15 Fuxoló ***** válasza:
28%

Egyik sem, mindegyik. Ti nem tudjátok! 2023 NEM LÉTEZIK! Érted ezt koma??? ÉRTED? Ha ezt így folytatjátok, minden elfog pusztulni, most azonnal le kell álni mert semmi sem fog maradni, próbáld meg nem kihívni az antikrisztust ameddig még vissza tudja tartani, pedig csak élni akart de nem! Mindig lennie kell valaminek, utálat ezt érzem felétek.


Ne, a csillagjegy alapján ítélj!.

2023. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Én!🤪

#♈️

2023. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
♋ vagy a hal mert szereti a 69et :) meg a vizet
2023. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Az Oroszlánnal nagyon nagy a kontraszt, nem érne fel egy Ikrek a "nagyságához", a Nyilas meg borzasztóan beképzelt, önző, hűtlen, egoista, de legalább széles látókörű és nagyon jó a humora.
2023. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem vonz az ellentétem, kifejezetten idegesít.
2023. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ez egy baromság!Ne horoszkóp alapján válogass!Semmit nem jelent..nem a horoszkóp miatt lesz valaki jó ember!
2023. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vízöntő lehet jó ötlet még nagyon általánosítva. De azért az asztrológia nem így működik. Nem csak a Napot kell nézni, hanem teljes szinasztriát. Olvass utána, ha érdekel.
2023. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha kommunista akkor az oroszlán, ha szélsőjobboldali akkor a nyilas.
2023. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézz meg olyan sztárpárokat, akiket totálisan üt egymás csillagjegye, elvileg baromira nem passzolnak, mégis 10-20-30-40 éve együtt élnek. Ha ez ilyen egyszerű lenne. Engem kifejezetten idegesít a kiegészítő jegyem.
2023. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A hétfejű cápa illik leginkább hozzájuk.
2023. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!