Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz és oroszlán jegyük miért...

Szűz és oroszlán jegyük miért nem bíznak senkiben sem? Mièrt gyanakodnak mindig ők mindenkire?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 17:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és gyakran hazudnak manipulálják párjukat
2023. júl. 23. 17:17
 2/14 anonim válasza:

Szűz vagyok. Magamból tudok csak kiindulni. Sosem hazudozok a páromnak, és nem is manipulálom.

Igen sajnos én is szoktam gyanakodni és túl gondolni a dolgokat, de ez csak azért van mert túlságosan mélyen megfigyelem az embereket, igyekszem megismerni az esetleges rossz tulajdonságukat hogy megvédhessem magamat. Általánosítani nem lehet hogy minden szűz vagy oroszlán, ezekhez a jegyekhez is mint mindegyikhez hozzá járul a személyiségünk, élettapasztastunk ami alakít bőven a csillagjegyek tulajdonságain. Én csalódtam már és lettem átverve pedig maximálisan megbíztam a páromban, éppen ezért a kis ördög sajnos mindig ott marad a fejemben és gyanakszik.

2023. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Mert általánosítasz. Három oroszlánt ismerek, egyik sem ilyen, a legkevésbé sem.
2023. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
80%
Első vagyok. A testvérem pedig oroszlán, és annyira fájdalmasan őszinte mindig mindenkivel, hogy sokszor az lenne jó ha inkább hazudna:-)
2023. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Precizitásból jövő ismeret a szűznél.

Harmóniátlan kapcsolatok tapasztalatai miatti előítélet az oroszlánnál.


Ne értse félre aki olvassa. Egyik se jó vagy rossz. Mindenki ezt tapasztalja, csak az oroszlán pikkel arra, amikor egyenlőtlenség van a kapcsolatban, és sokkkkal gyorsabban megtanulja, hogy elővigyázatosnak kell lennie.

2023. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Oroszlán , meleg férfi vagyok.

Három kapcsolattal a hátam mögött,mindhárom óriási csalódás volt,csúnya szakítással.

Már nem tudok bízni nagyon az emberekben,pedig én mindenemet odaadtam, amit tudtam és megtettem mindent.Évek óta, amióta magányos vagyok,hűvös közönnyel állok az emberekhez és ez komfortérzetet ad nekem.

Igazat pedig nem lehet mondani,még a saját anyámnak sem,mert vérig sértődik.

2023. júl. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

1#es vagyok

6# Sajnálom hogy ennyit csalódtál:-(

Az én oroszlán tesóm rendszeresen vérig sérti anyámat, mert tényleg, ami a szíveteken az a szátokon, nem burkoljátok szép csomagba a mondandót, pedig jó meglátásai vannak, csak azt lehetne kegyesebben közölni:-)

Pl. A kajára elég ízetlen majdnem ehetetlen, ő simán közli anyámmal hogy ez egy szar és kidobja a kukába, és hogy ennyi idősen megtanulhatna már főzni, én szűzként pedig eltitkolom hogy nem olyan jó és ha elment kidobom, nem akarom megbántani :-)

2023. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Húgom Szűz, a volt párja Oroszlán volt, aki folyamatosan igyekezett manipulálni és (mint utólag megtudtam) ellenem is uszítani őt.


Az Oroszlán alapból azt képzeli, hogy mindent jobban tud másoknál és amikor hangot adsz az ellenkező véleményednek, akkor lenéző mosollyal nyugtázza azt, hogy mennyire nem érted a dolgok lényegét. A szakításuk előtt már valóban gyanakodott mindannyiunkra, hogy biztosan ki akarjuk használni őt ilyen-olyan formában. Egyébként kerülte a nyílt konfliktusokat, inkább a hátunk mögött beszélt ki minket másokkal.


A húgom sokkal szókimondóbb, nem taktikázik, csak simán őszinte. Alapból jóhiszemű és ha nem adnak okot az ellenkezőjére, akkor megbízik másokban.


Amúgy, a horoszkóp csak másodlagos meghatározó tényező, fontosabb az, hogy milyen lélekcsalás tagjai vagyunk. Emiatt is különbözhetnek egymástól olyan nagyon az azonos csillagjegyek szülöttei. :)

2023. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*jav: lélekcsalád
2023. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ettől függ, sőt még az asztrológia szerinte sem csak 12 féle ember van.

Ja a Szűz (akiben dominál, mert nem csak a Nap jegye jellemzi az embert!) max. mindent részletekbe menően elemez és ebben elveszik, de közben ezt érzése szerint szolgálatként teszi, tökéletességre törekszik. Tehát önmagára is simán gyanakodik, hogy hol rontja el, mit nem vett figyelembe. Az Oroszlán meg hajlamos túl nagylelkű lenni, ha valakiről azt hiszi, hogy az felnéz rá, aztán sokszor csalódik, mert emiatt pont ilyen üzleties kapcsolatokat vonz be.

2023. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!