Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Esküvő időpontjához kérik...

Bálvány kérdése:

Esküvő időpontjához kérik asztrológus tanácsát?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori egy ilyen kérdés asztrológusoknál?

Igényelnének ilyet az ifjú párok?

Van itt olyan, aki visszamenőlegesen tanulmányozta életének ezen képletét és ebből következtetéseket vont le közös jövőjükkel kapcsolatban?


(Ha szerinted az asztrológia hülyeség, akkor lépj tovább, ne írj véleményt! A sablon károgásból már mindent hallottuk.)



2023. aug. 29. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor fotóst kerestem az esküvőnkre (dátummal, helyszínnel), akkor kéretlenül is rámírt néhány "szakértő". Először küldtek egy eléggé ködös kiértékelést, aztán pénzt kértek a részletesért.


Szerintem nem túl gyakori az ilyen felkérés, különben nem írkálnának rá idegenekre.

2023. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 Ez érdekes. Persze felfoghatjuk úgy is, hogy ez is egy szolgáltatás marketingelni kell, hogy legyen ügyfél.

"ködös kiértékelés":

Ugye itt nem csak az adott nap bolygóállása számít, hanem a menyasszony és vőlegény képletével is kalkulálni kell.

Nagyon érdekelne, hogy részleteiben hogy megy ez a dolog.

2023. aug. 29. 11:23
 3/6 anonim válasza:
100%
Az utóbbi 5 évben 10+ esküvőn voltam, és kivétel nélkül minden pár ahhoz igazította a dátumot, hogy az álomhelyszín mikor elérhető illetve a fontosabb vendégek mikor érnek rá. Ilyenről még nem is hallottam, hogy asztrológushoz fordulnak,de biztos van rá példa.
2023. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek az esküvőhöz, az mentális dolog, energetikailag mondhatni mindegy.

Az igazi házasság meg nem az esküvőtől függ, hanem tőletek.


Ez nem szüketés, vagy nagy meditáció napéjegyenlőségkor, hogy konkrétan történik is valami, csak elmentek valahova és megcsináltok egy üres, felszínes szertartást. Az igazi házasság ettől független, amit isten néz.

2023. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hosszúhajú ***** válasza:
az ismeretségi körömben páran kedvenc számokhoz fűzték inkább a dátumot.
2023. aug. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nagyon régi kérdés, de csak azt tudom mondani, amit láttam abból a kevésből. A legtöbb pár ezzel nem foglalkozik, nyilván van, aki igen, egyik barátnőm is kikérte asztrológus véleményét, és ehhez igazította az időpontot is. Sok dologban nem nagyon oszt-szoroz, max javíthatja szerintem a lehetőségeket :) én valószínűleg rá fogok kérdezni, de csupán mert egy közeli rokonom foglalkozik asztrológiával, pénzt nem feltétlenül fizetnék ezért, hiszen a legfontosabb kérdések akár asztrológiai szempontból is már letisztázódtak a legtöbb esetben, de megértem azt is, akinek fontos ez a téma, az ő pénzéről/döntéséről van szó, ugyanannyira nem érdemel bírálatot, mint az, aki nem él a lehetőséggel.
dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!