Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megbízható asztrológust...

Megbízható asztrológust keresek, aki megfizethető és nem mainstream. Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 23:37
 1/8 Talánjoavalaszom válasza:
28%

Az ugye megvan h ez a két fogalom kizárólag egymást😅😅😅?

Az asztrológia kamu!!!

A valószínűsegekre épül.

2023. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
"Megbízható asztrológus"-ból olyan sok létezik mint ahány lakosa van egy lakatlan szigetnek.
2023. máj. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Nincs. Mert Isten bármikor felül tudja írni sátán tervét ami ábrázólódik az asztrológiai képletből.


Hogy is szól az Ige?:


Ézs.47-

8.

És most halld meg ezt, bujálkodó, a ki bátorságban ülsz, a ki ezt mondja szívében: Én vagyok és nincs senki több, nem ülök özvegységben, és a gyermektelenséget nem ismerem!

9.

És mind e kettő eljő reád nagy hamar egy napon: gyermektelenség és özvegység, teljességökben jőnek el reád, noha gazdag vagy a varázslásban, és sok nagyon igéző szózatod.

10.

Gonoszságodban bíztál, és ezt mondád: Nem lát senki engem! Bölcseséged és tudományod csalt meg téged, és ezt mondád szívedben: Én vagyok és nincs senki több.

11.

Azért jő te reád a gonosz, a melynek keletkezését nem tudod, és romlás sújt le rád, a melyet meg nem engesztelhetsz, és hirtelen jő pusztulás reád, nem is tudod!

12.

No állj elő hát igéző szózatiddal és varázslásodnak sokaságával, a melyekkel ifjúságodtól fogva vesződtél, talán segíthetsz valamit, talán visszariaszthatod a veszedelmet.

13.

Tanácsaid sokaságában megfáradtál; no álljanak elő és tartsanak meg az égnek vizsgálói, a kik a csillagokat nézik, a kik megjelentik az újholdak napján, hogy mi jövend reád.

14.

Ímé, olyanok lettek, mint a polyva, tűz emészté meg őket, nem mentik meg életöket a lángból, még szén sem marad belőlök melegülésre, sem körülülhető parázs!

15.

Így járnak azok, a kikkel vesződtél; és a kik kereskedő társaid voltak ifjúságodtól fogva, futnak, kiki a maga útján; senki nem segít néked!

2023. máj. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért asztrológust? Miért nem olyat( is), aki azt is meg tudja válaszolni, amit egy profi asztrológus is?


Ha szeretnéd, én segítek ha van konkrét célod/kérdésed. Természetesen ingyen.

2023. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D-Mano ***** válasza:

Ezoterikus, spirituális szakembert csak megbízható ismerős ajánlása alapján érdemes keresni.

Egy anoním fórumon, honnan tudsz meggyőződni arról, hogy egy random tag valóban jó ajánlást ad??

Ezoterikuus, spirituális szakemberek közt sok a csaló és a tehetségtelen. Ezért mindenképp fontos, hogy egy megbízható ismerős megbízható ajánlására alapozz.

Mondjuk, egy asztrológus nem tud akkora kárt okozni, mint aki félig hozzáértő/kontár módon fekete mágiát, pl. szerelmi kötéseket, hasonlókat árul. A legnagyobb veszély talán a kidobott pénz lehet, ha véletlen rosszul választasz.

2023. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 09:04, csupán kíváncsiság. Végzek egyfajta kutatást.

számomra a "megbízható" magában foglalja a tudást és az elkötelezettséget.

Nagyon köszönöm a felajánlásod. Írok privát üzenetet.

2023. máj. 28. 15:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves ma 01:31 Ez hogy jön ide? :-D Én vagyok saját magam Istene, nekem nincs szükségem másra.
2023. máj. 28. 15:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves D-Mano, köszönöm a hozzászólásod, hasznomra válik. A megérzéseim elég szenzitívek, köszönöm a figyelmeztetésed. Csupán az asztrológiai képletem szeretném jobban megismerni, illetve a várva várt vízöntő korszak rám váró hatásairól többet tudni.
2023. máj. 28. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!