Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vállaljam-e a keresztszülőséget ?

Vállaljam-e a keresztszülőséget ?

Figyelt kérdés
Egyik barátomnak ma született gyereke és elég kezdő vagyok még az asztrológiában 9:23-kor jött erre a világra. Milyen személyisége lesz mert azt tudom hogy szűz horoszkóp de az aszendens stb még nem tiszta nekem viszont esélyes vagyok a keresztszülőségre de csak akkor akarom vállani ha kedves lesz szóval aki ért hozzá kérem segítsen köszönöm előre is(csak komoly válaszokat kérnék)
2023. aug. 31. 12:09
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
82%
Az, hogy milyen képlettel születik csak a lehetőségeket adja meg. Amolyan alapot. Hogy milyen ember lesz, mint személyiség az a szülőktől függ, akik nevelik, és a közvetlen környezetétől, akik befolyásolják fiatal korától. Valaki nem attól lesz kellemetlen ember, hogy rossz a képlete, hanem attól, hogy erre milyen külső befolyások épülnek. A legjobb képlettel született emberből is lehet egy kiállhatatlan pióca, ha így nevelik. Ha úgy érzed, hogy te tudsz adni neki olyan törődést, ami segít neki tisztességes felnőtté válni, akkor vállald a keresztszülőséget.
2023. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Inkább ne. Jobb lesz neki nélküled.
2023. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bálvány ***** válasza:
20%

Ma született 9:23-kor? Na és hol?

Hogy egymással kompatibilisek vagytok-e, hogyan és mennyire azt egy szinasztria elemzés mutatja meg. (Oda a Te adataid is kellenek.)

Persze nagy részletekbe menő, komoly válaszokra egy ingyenes fórumon ne számíts. Az asztrológusok is pénzen veszik a kenyeret.

2023. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

"Az asztrológusok is pénzen veszik a kenyeret."


Javítva: "A csalók is pénzen veszik a kenyeret."

2023. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Hat ilyet sem baxtam meg hogy valaki ez alapjain akarja vállalni ezt vagy sem 😂😂

Akkor gyereked sose legyen mert mi van ha csupa rossz jegy mix lesz?

Örökbeadod? Loool

2023. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi 5-ös, ez troll kérdés...
2023. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként szerintem is, de vannak ennyire elvakultak :D
2023. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bálvány ***** válasza:
37%

Nem igazán látom mi rossz van ebben a kérdésben. A világon vannak olyan emberek akikkel jobban kijövünk, másokkal pedig nem. (Itt most nem csak a házastársra kell gondolni.)

Ha valaki komolyan veszi a keresztapa szerepet és szeretne legalább egy tartós barátságot kiépíteni a kölyökkel akkor ez egy helyénvaló kérdés.

Ennek tudatában vállalja.

Az ember a vérrokonait nem válogathatja meg......ezt viszont igen. Akkor tegyen energiát bele, ha van értelme. Segít az asztrológia!

2023. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak ezen múlna
2023. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha hiszel ebben a maszlagban, akkor eleve nem lehetsz keresztény, szóval nem értem a kérdést. Döntsd el, miben hiszel.
2023. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!