Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak (dominánsok, Neptun...

Halak (dominánsok, Neptun dominánsok) ti mennyire tudtok azonosulni az alábbi kijelentésekkel?

Figyelt kérdés

1. A képzeletem, belső világom, idealizmusom szellemi síkja, jóval kifinomultabb ingerekkel bír, mint amivel a valóság valaha is szolgálhatna. Így inkább a belső életemre, belső csendre, intuíciómra támaszkodom. Emiatt sokszor csalódom is a valóságban.


2. Vágyom párkapcsolatra, de tudom hogy az univerzális / egyetemes szeretet jóval nagyobb elemenciával bír, örök és markánsabb, így inkább ezt gyakorlom, fejlesztem magamban. Az édes kis magányomat sem szívesen áldozom fel, a testi (anyagi) idővel elmúló, konfliktusos szerelemért.


3. Néha kiborít a fizikai világ durva valósága, tökéletlensége, az emberek nemtörődőmsége egymással, az erőszak, ilyenkor a rózsaszín fátylom is lehull egy időre.


4. Szeretem a művészfilmeket.


5. Szeretem a Trance zenét.



2023. szept. 29. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

"1. A képzeletem, belső világom, idealizmusom szellemi síkja, jóval kifinomultabb ingerekkel bír, mint amivel a valóság valaha is szolgálhatna. Így inkább a belső életemre, belső csendre, intuíciómra támaszkodom. Emiatt sokszor csalódom is a valóságban."


"3. Néha kiborít a fizikai világ durva valósága, tökéletlensége, az emberek nemtörődőmsége egymással, az erőszak, ilyenkor a rózsaszín fátylom is lehull egy időre."


"4. Szeretem a művészfilmeket."


🙂

2023. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zene minden mennyiségben.
2023. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Laylah ***** válasza:
29%

1. áll, de nem csalódom a valóságban (illetve nagyon-nagyon ritkán), mert el tudom választani a kettőt.

2. nem, nem vagyok sem aszkéta, sem apáca.

3. nem borít ki, inkább egy időre elborzaszt és elszomorít. Ilyenkor van emberundorom, amikor tisztán látom, hogy milyen buta, semmirekellő és pitiáner az emberek nagy része.

4. nagy általánosságban elmondható, hogy nem szeretem a filmeket, videókat, minden bajom van, ha meg kell néznem akár egy másfél perceset is. Nagyon kevés az a film, ami leköt és tetszik, és nem szoktam arra pazarolni az időmet, hogy filmet vagy sorozatot nézzek. Inkább játszom, az legalább interaktív.

5. metálos vagyok leginkább.

2023. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1, 2, 3 nem

4, 5 igen

2023. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ikrekként ugyanezeket tudom elmondani magamról. És biztos vagyok benne, hogy még legalább 1000 másik ember is, különböző csillagjegyekkel. Nem attól vagy ilyen, mert Halak vagy.
2023. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel nem is vagyok Halak, 12th stellium-om van, benne az asc. és napjegy uralkodó bolygójával.
2023. szept. 29. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. a legtöbb ember valaha.
2023. szept. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 igaz

2 én máshogy fogalmaznám meg, de a lényege azt hiszem ugyanaz, úgyhogy igaz

3 igaz

4 igaz

5 nem az én műfajom


By: halak hold, 12es hazas jupiter uranusz és neptun

2023. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez mind igaz rám, pedig nekem szinte minden bolygóm bakban áll.
2023. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!