Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológusok, hozzáértők,...

Hosszúhajú kérdése:

Asztrológusok, hozzáértők, molnár csilla 1985-ös szépségkirálynő horoszkópja?

Figyelt kérdés
kérem az írjon aki ért hozzá, megnézte már valaki a képletét? alakulhatott volna másképp? csak egy lehetséges kilépési pont volt...? stb órát , percet nem találtam mikor született, de egy naphoroszkópot én is kezdtem próbálgatni.

2023. okt. 5. 03:34
1 2
 1/12 Bálvány ***** válasza:
53%
Szerintem egy végzett asztrológus óra perc nélkül neki sem áll. Pontosítani kellene, de a 17 éves csajnak nincsenek még jelentős életeseményei. Direkciók nélkül tranzitokra alapozni hülyeség. Sok szerencsét!
2023. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Születési ideje 1969. január 20.

Tehát ha minden igaz bak…

De ez hozzá nem erőnek is megy.

Ha pontosabb kellene születési óra is kéne.


Üdv egy hozzá nem értő!

2023. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
#1 Végzett asztrológus? Na, és hol végeztél asztrológia szakot, kedves Bálvány? Az ELTE-n, vagy a Pázmányon? Ja, bocs, egyetemeken nincs ilyen szak. Hm, de vajon miért is nincs? Csak nem azért, mert egy nagy kamu az egész asztrológiásdi?
2023. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
18%
Szerintem inkább egy magyar nyelvtanárt keress!
2023. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Napjegy (Nap a csillagjegyben): Vízöntő (január 20. és február 18. között születettek)

Aszcendens (horoszkóp emelkedő jele): Ez az információ a születési időpont és hely ismerete nélkül nem áll rendelkezésemre, mivel az aszcendens a pontos születési idő és hely ismeretében határozható meg.

A Vízöntő jegyű személyek általában szabadságszeretőek, kreatívak, és hajlamosak a gondolkodásra és a társadalomra gyakorolt hatásuk fontos számukra. Az aszcendens további részleteket adna a horoszkópjához, például a személyiségének és az életútjának további részleteit, de ehhez szükség lenne a pontos születési időre és helyre.

2023. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
3as, kicsit tanulmányozd Baktay Ervin életművét. Ő egy híres India kutató, író, mű fordító volt. Én azért jobban hiszek neki, mint szerény személyednek.
2023. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A hozzáértők tudják hogy a napház horoszkóp is sokat elárul. És aki tudja mi a napház horoszkóp attól kérdezem, lát e valamit a képletben. A nem releváns válaszokra most nem reagálok.
2023. okt. 5. 17:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Nedves #7 a válasz akkor miert haszontalan?


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk..


Udv #2

2023. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy sokan használják a napjegyet mint valami fontos jelző de a többi bolygó helye a házban és az ascendens is fontos a teljesebb kép miatt.

Amit az ismerőseim néznek az a Nap, Hold, Szaturnusz és az asc.

Emiatt is mondom, hogy én Bem értek hozzá.

Ha csak a Nap kell akkor meg születési dátum kell és Google. Nem kell ezert az infoért aszrológusnak lenni.

2023. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8.9. ezt én is tudom. de napház horoszkóp szempontból nem releváns, mert 15 fokkal előtte indul a napházban a házak - de ezt, mint írod nem érted. én pedig úgy írtam ki a kérést hogy hozzáértők. napház horoszkóphoz nem kell óra és perc ezért napház horoszkóp a neve. - és én is néztem a képletét, mert alapszinten értek hozzá. más hozzáértők véleménye is érdekelt volna ki mire jutott... amit az ismerőseid néznek az rég kevés egy halál megállapításához, a 4.8.12. ház nélkül nem fogsz rá választ kapni. ha szerinted nem kell ehhez asztrológusnak lenni akkor mond már el nekem hogy a 8-as napház csúcsát érintő fényszögek milyen hatással voltak rá és a progressziós hold hogyan hatott a lelkivilágára továbbá súlyosbította -e valamely terhelő állócsillag helyzete a radixot, na és persze milyen bolygók vetettek a halálházakra szoros orbiszú kvadrátokat? ha ezt a kérdést nem érted, akkor nem neked szól a topic!
2023. okt. 7. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!