Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miből lehet megállapítani...

Miből lehet megállapítani azt, ha egy személy tartós párkapcsolatként szerepel a saját képletemben a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Csak nagyon minimálisan "értek" a dologhoz, így segítséget szeretnék kérni, hogy mit és hogyan kell ilyenkor nézni? Mi utalhat arra, hogy egy személlyel tartós kapcsolat alakulhat ki hosszútávon? (Már voltunk együtt 1x, de szétmentünk, viszont az elszakadás nem megy,mintha dolgunk lenne még egymással)



(Nyilván tudom, hogy 100%-ra semmit nem lehet megállapítani belőle, ott a szabad akarat és stb.)


Köszönöm a válaszokat!


2023. okt. 5. 15:06
 1/4 Bálvány ***** válasza:
100%

Hosszútávú kapcsolat? Akár feleség/férj bejövetele?

Tranzitoknál egy Jupiter a 7. házban nagyon jó jel lehet, de ez 12 évente megismétlődik és nem cseréljük le házastársainkat. (Primer, szekunder) direkciókat kell figyelni a szerelemre (Vénusz) és a 7. házra vonatkozólag.Ha nagyon komoly az ügy, akkor mindhárom egyszerre bejelez.

De ha valaki 2 évente dobja a társát, akkor jeleket se keressen!

2023. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos én nem értek ehez amit első leirt,de én azt gondolom hogy ami meghatározza a hosszútávú kapcsolatot,röviden szólva azok a közös célok.

Mert most kérdező ha belegondolunk,egy kapcsolatban mindenkinek vannak érdekei.

Férfi szexet akar,nő biztonságot stb.

De ezek csak személyes egocentrikus érdekek.

Mi lesz majd ha a férfi nem tudja majd azt nyujtani ami a nőnek megfelel,vagy forditva.

Akkor annyi volt,és már csak a gyerekek fogják "egybetartani" őket.

De ha van egy közös cél,ami mind kettőnek érdeke,álma,legyen az épiteni egy menhelyet közös pénzből,gyűjteni rá,elmenni valahová megnézni valamit,bungeejumpingolni stb. akkor ott az érdekek össze kovácsolódnak és az emlékek is megerősitik a kapcsolatot nem csak a már összeforrott érdekek.

Gondoltam leirom a véleményem.

2023. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekekből, elvárásokból semmi jó nem születhet, csak társas kompetenciákból, közös együttműködésből (igen, a közös cél), partnerségből, bizalomból, megbecsülésből.
2023. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a képletedben az x= y+1-el akkor jó irányba nézel.
2023. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!