Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan működhetne egy vízöntő...

Hogyan működhetne egy vízöntő és egy bak kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ne higgyétek hogy én a horoszkópokhoz kötöm az embereket, de nèha azért kicsit megtörik a szkeptikusságom, a horoszkóp azt írja így nem működhet egy kapcsolat, ami kezd is beigazolódni, de én az a fajta ember vagyok, aki a végletekig is kitart, igazából ebben a kiírásban az egyetlen szerepe a horoszkópnak, hogy illik rá a személyiségjegyünk.
2023. okt. 13. 12:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Melyikük melyik? Nem mindegy.
2023. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
47%

Hülyeség


Két férfi az életemből ugyan olyan csillagjegyu volt és teljesen más a kapcsolatom velük

2023. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
0%

Van benne valami, persze nem lehet az összes emberre rányomni, de vannak olyan tulajdonságok, szemléletek amelyek validak.



[link]

2023. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Én a vízöntő vagyok,(férfi), feleségem kos. A lehető legrosszabb párosítás. 37 éve vagyunk házasok.
2023. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
0%
Vízöntő nő-Bak férfi:Kezdetben a bak mindenben osztja a vízöntő véleményét,gondolatait,szemléletét.A lány érzi,hogy itt valami nem stimmel,mert túl kedves a fiú.Viszont nagyon vicces.Talán ez az egy dolog,ami tetszik a lánynak.Aztán a bak titkolózik,itt kezdődnek a bajok..A lány megsértődik(csak úgy tesz,és eltűnik),de a baknak nagyon kell,és lám-lám minden titokra fény derül.De a lány még titkolózósabb,és ha Őt kérik számon,na akkor lehettek akármennyi ideje bármilyen formában,akkor végleg megszakítja a kapcsolatot.Szerelem sosem alakul ki,mert nincs vonzalom a lány részéről(túlságosan kiszámítható a bak),és unalmas,plusz nem szereti a beteg/perverz dolgokat az ágyban.Végül,ha volt is barátság,az megszakad örökre.(Ez saját tapasztalat!) Vízöntő férfi-Bak nő:Flörtnél,és maximum pár szexen kívül nincs más,mert a nő iszonyatosan rosszul hazudik,és a férfi azonnal átlát rajta.A nőt csak a pénz érdekli,önző,a férfinek nem ad motivációt,kalandot,teret.(Elfelejtettem odaírni a vízöntő nő-Bak férfihoz,de ott is ugyanezt tapasztaltam.Olyan üresnek éreztem,hogy Neki a pénz a minden állandóan.)Visszatérve ehhez.Abszolút kuka még rövid távlatokban is,mert a nő parancsolni akar,a férfi meg menekülni.(Ezt meg végignéztem!)Kérem,hogy ne vegye Mindenki magára,ez két sztori amiben voltam/láttam.Köszönöm!
2023. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
26%

5.


Mondjuk azért kiegészítés még annyival, hogy a vízöntő jegyű emberek többsége mesterkélt stílusban próbálja előadni a "kultúrfölényt", sokszor mindenki utálja őket, de ezt is betudja annak, hogy nem tudnak mit kezdeni a szellemi nagyságával. Az oroszlán után a legnárcisztikusabb, legbeképzeltebb jegy.

2023. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Bak nő vizöntő férfiról van szó, abszolút nem vagyok irányítás mániás , de a vízöntő menekülése stimmel
2023. okt. 13. 16:28
 8/42 anonim ***** válasza:
Kérdező!Teljesen mindegy,hogy parancsolsz,vagy irányítasz.Az elsőtől azonnal elmegy,a másodikat meg rögtön kiszúrja.Hogy hogyan működhetne?Sok részletet nem tudok…Ha kezdeti,akkor semmiképp se nyomulj.Hiába vagy bombanő,ha nem lát benned semmit,akkor nem fogod érdekelni.Szereti,ha sokrétű vagy(mindenben).És ami a legfontosabb!!:Ne hazudj,terelj,manipulálj,játszadozz.
2023. okt. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
47%
6. Mesterkélt stílust kell felvenni a mesterkélt emberekhez.Legalábbis Nekem ez a titkom.Így a leggyorsabb megtudni,hogy mit akarnak valójában.Utálom a felesleges köröket.Azért köszönöm a bókokat!Még soha Senki nem írt ilyen szépeket..Ha szeretnéd,akkor jövőhét szerdára elintézhetem a hamvasztásodat!😵‍💫
2023. okt. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

9.


Akkor majd lekiabálok a sírba megint amikor megyek kedden temetésre, hogy "Gurulj odébb, holnap megyek én is!" (megtörtént eset, dédmamám húgától, mikor majdnem beleesett a sírba véletlenül)

2023. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!