Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Fiúk/ férfiak (25+), ti kedvelitek vagy inkább megrémiszt, netán taszít titeket ha a párotok hiányol? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

A párom 6 évvel idősebb nálam, és másfél hónapja vagyunk együtt, ő viszont szinte folyamatosan dolgozik. Ezzel nem is lenne gondom. Örülök neki, mert szereti a munkáját, és fontos is neki. Így azt már kezdem megszokni, hogy napközben ritkán jutok eszébe. ( kb 1- 3 SMS/nap) Mikor együtt vagyunk úgy érzem tényleg kedvel, és talán hosszabb távra tervez, viszzont kicsit fél az elköteleződéstől. Azt hiszem félti a függetlenségét, vagy valami hasonló.

Azt nem tudom, hogy egy ilyen helyzetben mi a jobb? Ha éreztetem vele, hogy olykor eléggé hiányolom, vagy inkább csak az egójának hízelegjek ás közben igyekezzek nem rátelepedni? Fiúk, nektek melyik jönne be inkább.


(Amúgy párom vízöntő, úgyhogy ha akad köztetek, akkor azokat is várom.) És csak komoly válaszokat, légyszi. Előre is köszönöm.



2014. ápr. 22. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Na akkor nézzük...


Én vízöntő nő vagyok, a párom bika. Elvileg nekem kéne őrült függetlenségi vággyal rendelkeznem és a páromnak rendkívül ragaszkodnia, legalábbis a könyvek szerint.

Mi tökéletes ellentétei vagyunk egymásnak. Folyton azt várja, hogy nő létemre én keressem (a családjával és a barátaival ugyanez a helyzet, ő szinte soha senkit nem keres).

Nálunk még a napi 1 SMS sincs meg, sokszor napokig nem beszélünk. Én annak ellenére, hogy nagyon ragaszkodó vagyok, nem vagyok hajlandó "magalázkodni" és állandóan a nyakán lógni, kivárom, hogy jelentkezzen. Ezért ha nem találkozunk, akkor előfordul, hogy akár 3 napig nem beszélünk. Eleinte nagyon fura volt, de már négy éve együtt vagyunk és ismerem, tudom, hogy egyáltalán nem igényli a folytonos figyelmet és annak ellenére, hogy nem keres, tudom hogy gondol rám sokat. Ha találkozunk, mindig azzal kezdi, hogy mennyire hiányoztam. Ezt is nagyon nehéz volt régebben megértenem, hiszen ha valaki hiányzik, keresem. De ismerem és tudom, hogy milyen ember.


Ebből kiindulva nincs előírás arra, hogy mennyi időnként kell beszélnetek egymással vagy hogy írt-e SMS-t vagy sem. Mindenkinek mások az igényei, vannak emberek, akik nagyobb függetlenségre vágynak, míg mások azt szeretik, ha minden másodpercben tudják, mit csinál a párjuk. Utóbbihoz volt szerencsém 12 évig az exemmel és köszönöm szépen, soha többé ... :D

2014. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

25 + vagyok


A, alapból nem jönnék össze 6 évvel idősebb nővel


B, az elején még belefér a 3 sms napi, ha nem túl nyálas, de azért nem kell átesni a ló túlsó oldalára.

2014. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:

Akkor erre varrj gombot: Nem szoktam SMS-t küldeni a nőknek (csak ha fontos dologról van szó), de ettől még gondolok a másikra, max neki ezt nem jelzem (illetve jelzem időnként, de személyesen), a magabiztos nőket szeretem akiknek van olyan fejlett érzelmi intelligenciájuk, hogy anélkül is érzik, hogy szeretem őket, hogy ezt folyamatosan bizonygatnom kelljen.

27F

2014. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es, bocsánat ha félreérthető voltam, én a lány vagyok, a barátom idősebb nálam 6 évvel. így utólag olvasom, hogy elég 2értelműen fogalmaztam.

Köszönöm a válaszokat, De azért ha van valakinek tapasztalata ilyen téren, még jöhet.

2014. ápr. 22. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:

naponta 1 hívás vagy 1 SMS bőven elég ahhoz, hogy éreztesd a másikkal, hogy gondolsz Rá és hogy hiányzol Neki.

A lényeg úgy is a személyes találkozókban rejlik...azt javasolnám Neked, hogy ezekre koncentrálj!!! Ha azt érzi Rajtad, hogy örülsz a társaságának és várod a személyes találkozókat avval fogod Magadhoz édesgetni....ha macerálod munka közben azzal csak ártasz a kapcsolatotoknak szerintem.

37F

2014. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!