Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van egy barátom akinek a...

Van egy barátom akinek a csillagjegye skorpió Nagyon fura fiú néha Eltaszít magától néha meg annyira szeret hogy nincsennekrá szavak Minden hónapba szakít velem eddig 3-4 napig tartott a külön lét Most már 11 napja nem vagyunk együttde beszéltünk?

Figyelt kérdés

Most ott tartunk hogy nem írok neki ő sem ír azt mondta már nem akar tőlem semmit de közben nem ezt mutatta

3 napja le is feküdt velem utánna megint rideg lett velem nem akar

Izzig vérig skorpió a jelleme

Szóval van itt valaki akinek skorpió a horoszkópja? Ilyenkor mit tudok tenni várjak ne írjak neki vagy egyszerűen engedjem el?

Lehetőleg normális válaszokat kérek

Én hiszek a horoszkópban aki nem az lapozzon tovább

Köszönöm szépen előre is válaszokat


2023. okt. 22. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem a csillagokban kell a hibát keresni, hanem bennetek. A fiú semmi mást nem akar csak baszni, és az összes többi párkapcsolati hülyeség teher neki, és attól menekül. Te pedig annyira manipulálható vagy, hogy ebbe belementél, és nem esett le, hogy kihasználnak.
2023. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
#1 Ezt magam sem tudtam volna jobban megfogalmazni, le a kalappal!
2023. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tényleg szépen megfogalmaztad szóval ha vissza is jön csak azért mert éppen üríteni akar

Akkor fogom elkuldeni játszon mással

2023. okt. 22. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
A skorpiók intenzívek, szenvedélyesek és néha kiszámíthatatlanok lehetnek. Azonban a viselkedése nem csak a csillagjegyével magyarázható. Ha a kapcsolatotok ilyen hullámzó, érdemes lehet a kommunikációt a középpontba helyezni. Beszéljetek őszintén az érzéseitekről és várakozásaitokról. Ha nem látod a helyzet javulását, fontolj meg egy szakítást az érzelmi egyensúlyod érdekében.
2023. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Legnagyobb szerelmem Skorpió volt.Csodálatos,meseszerű másfél év után iszonyú pokollá tette az életem és mióta elhagyott,azóta nem találom sem a helyem,sem önmagam.

Sosem ismerkednék már Skorpióval...még barátkozni sem.

2023. okt. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Én is ürítenék beléd asztrológiailag.
2023. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tegnap beszéltem vele

Azt írta nekem hogy a legnagyobb probléma velem az az hogy nagyon érthetetlen vagyok..

2023. okt. 23. 14:08
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem inkább értetlen?
2023. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Istenem nem mind1?

Nyelvtan tanár

2023. okt. 23. 14:23
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak nyelvtanórán kell helyesen és érthetően beszélni vagy írni. Te sem csak a tanárnak produkálod magad, mert ő elvárja, hanem mert igényes vagy arra, ahogy megnyilvánulsz (vagy nem), és milyen képet alakítanak ki rólad a többiek.

Ne legyél ostobenkó.

2023. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!