Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nők miért hajlamosak...

Nyilas nők miért hajlamosak megcsalásra? Ekkor miért játszik kettős játékot?

Figyelt kérdés
nov. 21. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt hol olvastad?
nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően nem maga a megcsalás lenne a céljuk, hanem azért esik meg náluk ez (persze ez csak általánosítás, nem feltétlenül minden nyilasra igaz) mert gyakran össze vannak zavarodva, nem tudják mit akarnak. Legalábbis én ezt vettem észre sok nyilasnál. Általában a tökéletes partnert keresik és ha az adott személy valamiben nem felel meg az elképzeléseiknek, akkor képesek elbizonytalanodni hosszabb-rövidebb időre. Aminek aztán nem biztos, hogy megcsalás lesz az eredménye, de van rá esély.

Egyébként, ez bármelyik csillagjegynél megeshet. Nem szeretnék egyetlen nyilast sem megbántani ezzel, csak nekem ez a tapasztalatom.

nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%
Ez inkább én ikreknél és vizöntő lányoknál tapasztaltam sajnos
nov. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 De La Cruse ***** válasza:

Nem hajlamosabbak.

A zodeákus jegyeket egy központi irányításra találták ki, amivel befolyásolni akarják az emberek magánéletét.

Megmondják neked, hogy kivel érezheted jól magad és kivel kell haragban lenned.

Amúgy bárkivel boldog lehetnél.

nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vágod, hogy ha ebből statisztikát csinálnál, akkor az egyálalán nem igazolná, hogy a nyilas nők erre bármennyivel is hajlamosabbak lennének, mint bárki más, ugye?

Ha ezt nem érted, akkor meg milyen kérdés az, hogy "miért"? Ott a válasz a fejedben, hogy azért, mert "nyilas" és kész.

nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!