Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi, skorpió nő távkapcs...

Rák férfi, skorpió nő távkapcsolat heti 1 találkozás mennyi az esély a megcsalásra megcsalna a skorpió nő?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon szeret, imád !


Múltkor is mikor találkoztunk elsírta magát h mi van velem h félek bízni meg hogy kényszerképzeteim vannak, h mással van meg stb.


Neki is van olyan de ő nála már kezd ez elmúlni


Az olyan válaszoktól kíméljetek h fuuj horoszkóp mert lehet van benne valami.


(Tudom nem ez dönt el a sorsunkat)


2016. febr. 16. 13:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja és mostanában fbn ha elköszön még utána fent is van, jó ez nem jelent semmit de kicsit fura.


Meg reggel általában 7kor már indult suliba és onnantól kezdve nem fbzet mert csak otthon van nete most meg mindig fél 8.

2016. febr. 16. 13:51
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg. A skorpiók már csak ilyenek.
2016. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50-50%
2016. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Skorpió nő simán...

Egyszer egy skorpió nő is volt a csapatban kiránduláskor, és mikor azon témáztunk, hogy ki mibe megy bele ha sokáig egyedül van... Hát ő és vele egy ikrek pasi szépen kifejtették (és egyetértettek benne), hogy így a testi szükségletek, meg úgy..., szóval ha van rá lehetőségük, akkor ők nem hagynak ki egy-egy kósza numerát.

Az ikrek pasi aktívan csajozott, próbálkozott. A skorpió nő erre azt mondta, ő nem olyan szerencsés (elég duci és kevés pasinak jön be...). Ő az expasijával járt össze, amíg sokáig nem volt senkivel, és most is rendszeresen lefekszenek, mert bár már van új pasija, de sokat van külföldön. De a volt pasijával nem egyszerű már, mert annak azóta már felesége van... Ezért a skorpió csaj nyitott szemmel jár, és társkeresőn is fent van titokban.


Hát mi többiek csak néztünk, hogy ennyire ösztönlények ezek ketten :).


Hát ti még fiatalabbak vagytok, nem tudom a te barátnőd mennyire gátlástalan már vagy sem.

Mondjuk akiket még skorpiókat ismerek, hát elég túlfűtöttek... Egy skorpió évfolyamtársam az egyetemen, az se volt semmi. Már javában ismerte a vőlegényét, mikor egyszer elmentünk egy nyári laza évfolyamtalálkozóra, ahol azért az egyetemről voltak mások, számunkra még idegenek is. Skorpió barátnőm simán elvonult egy félreeső kolesz szobába egy új pasival. Kicsit ittunk előtte, de azért nem sokat. Nem tudom mit csináltak, de a csaj eléggé bűntudatos volt utána, és fűzött, hogy meg nem mondjam a vőlegényének. Jó szerintem se gondolta komolyan azt a délutánt, de azért mégiscsak durva, hogy ott volt neki valaki, akivel házasságot tervez... Szóval így elmenni ilyen messzire, az sok...

2016. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(Amúgy a skorpiók rá vannak kattanva a rák pasikra. Úgy gondolják, őket tudják irányítani a legjobban...)
2016. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Amúgy nem tök mindegy? Ha másik pasi kell neki, úgyis közli majd veled, nem maradsz le a fontos infóról, addig meg minek idegeled magad fölöslegesen. Maximum elhagy egy nő, aki már nem szeret. Azt meg minek sajnálni?
2016. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó neked, ha azt hiszed, a horoszkóptól függ, hogy a másik megcsal-e.

.

Két idevágó közmondás:

- alkalom szüli a tolvajt,

- a féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya.

2016. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Skori nő vagyok, de hűséges ahhoz, akit szeretek, nem is megyek másképp bele párkapcsolatba (az ilyen jellegű kalandok nem az én műfajom). Egyébként nem ismertem még olyan rák jegyű férfit, aki nagyon lenyűgözött volna. Ikrekkel volt dolgom, de ők léptek le, és most épp egy szűz napjegyű tudott nagy hatással lenni rám.

Nem ennyin múlik, kérdező, remélem, tudod. Még egy személyt sem lehet csak a napjegyből meghatározni, nemhogy egy párkapcsolatot. Ennél komplexebb a horoszkópelemzés, a szinasztria meg még inkább.

2016. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Skorpió nő vagyok, és minden pasit megcsaltam, aki féltékeny volt rám. Aki ok nélkül féltékenykedik, megérdemli, hogy oka legyen rá.

A legrombolóbb érzelem egy kapcsolatban az alapot nélkülöző féltékenység, nagyon nehéz, pontosabban lehetetlen a partner irracionális képzelgéseit kezelni. Ne képzelegjen semmit fölöslegesen, bízzon magában és bennem és a kapcsolatunkban, ezt várom el. Aki baromságok miatt balhézik, az annyit ér el, hogy előbb-utóbb hazudnak majd neki, titkolóznak előtte, mert rákényszeríti a másikat arra, hogy ne mondjon el mindent, hiszen bármilyen ártatlan megjegyzésből balhé lehet. Az ilyen viselkedéssel csak kínzod a másikat.

2016. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
"minden pasit megcsaltam, aki féltékeny volt rám. Aki ok nélkül féltékenykedik, megérdemli, hogy oka legyen rá. " - Érdekes hozzáállás. Én az ilyet inkább elhagynám, mert nem fecsérlem fölöslegesen az energiáimat és az időmet ilyen féltékenykedőkre. Szintén skorpió nő.
2016. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!