Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valaki ránézne a következő...

Valaki ránézne a következő évi szolár-horoszkópomra, és mondana róla pár szót?

Figyelt kérdés

Nyilván, olyanra gondoltam aki asztrológiában hisz, és foglalkozik vele. Nem kell profinak lenni, elég ha amatőren foglalkozol ilyesmivel.


Mire számíthatok ebben az 1 évben? (Pl túlélem-e 😅 De bármire kíváncsi vagyok)


[link]


2023. nov. 21. 19:36
 1/4 Bálvány ***** válasza:
Mit látunk a linken? Mik a születési adataid?
2023. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 nem tudod megnyitni?

A 2023-2024 évi szolár képletemet linkeltem.

2023. nov. 21. 21:40
 3/4 Bálvány ***** válasza:

Ki nem ért és mit?

A linken egy astro-seek -es tranzit képlet van. Ez alapján solart értelmezni nem lehet. Mert annál a tranzit elemeit viszonyítani kellene az alap születési képlethez. A nevezett oldalon külön menüpont van a (kombinált) solar képletek megtekintéséhez. Nehéz elhinni, hogy Te ezt nem tudtad. De ha neked fontos az 'inkognitó' megőrzése, akkor ezt hagyjuk.

A solar elemzés amúgy sem a kedvencem, erősségem. (Nem is fontos annyit mind a direkciók, vagy a tranzitok.)

Amennyi ebből is látszik:

- Nap együttáll a Marssal:

A jövő évben tudatos ént segíti az akarat, elszántság.

- De kavdrálja a Szaturnusz-Hold együttállás:

Érzelemmel kombinált nemvárt nehézségek akadályozzák majd.

A házak hiánya miatt az életterületek ismeretlenek.

2023. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit sokat képzelsz magadról.

Vigyázz, magasról nagyot lehet esni. Szaturnusz. "Nehéz elhinni, hogy Te ezt nem tudtad."

2023. nov. 22. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!