Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mitől Vízöntő ország Oroszország?

Mitől Vízöntő ország Oroszország?

Figyelt kérdés
Na, szerintetek? Miben analóg vele?

dec. 1. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Sok a víz? Annak párja a vér. Ez egy nedves kor, nappal vér folyik éjjel bor. No meg az alkoholizmus.
dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
asztrológiailag kérdeztem te meg eltrollkodod
dec. 2. 16:03
 3/10 Darius- ***** válasza:
71%
Azt írja a szabadság szeretete miatt, a szerencsés múltnak és kreativitásnak köszönhetően. Másik ilyen Kuba.
dec. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Vízöntő és a szerencse hogy függ össze?
dec. 3. 10:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
[link] 2:12:40-A kérdésedre adott válasz.
dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ezek szerint totál ellenkezője a Vízöntő mint ami itt terjed. A Vízöntő akkor az eltömegesedés, elbutulás és a sorba beállás? Tehát nem emelkedik ki hanem követi a többit és a kritikus gondolkodás elvész (ez lenne ugye a Szűz). A Szaturnuszi elveknek végül is megfelel: totál egyszerű, igénytelen, puritán, elég neki az a kevés is lehetne sorolni.

A tudomány és a racionalitás az egyértelműen Szűz és a fejlődés is ebben ami a Halak kor hozta meg azzal szemben álló jegy. Erre fog repülni a Vízöntő kor aminek már lehet érezni hatását.

Az ellenkezője a szemben álló a jegy az Oroszlán ami annak felel meg amit a Vízöntőhoz sorolnak: egyéniség, individualizmus, kitűnni, ego, én, önzőség stb. Így már össze is állt a kép. Sose értettem hogy ez a tengely miért ennyire hasonló holott a többi a nagy ellentéteket testesíti meg. Nagyon hasznos volt köszönöm szépen

dec. 4. 12:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,kérdező.Én teljesen másképp értelmeztem sok évvel ezelőtt is ezt a videót.A lényeg:A vízöntő csak azért áll be egy sorba,hogy onnan toborozzon embereket egy teljesen másik sorhoz.És egy totál ellenkező rálátást mutasson,ami majd talán elterjed.Békéből még sosem volt változás..
dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hogy értelmezted régen mennyivel volt eltérőbb?

Az orosz mentalitást kicsit másképp értelmeztem hogy totál egyszerű emberek és ezzel azt akarta párhuzamba vinni hogy a vízöntő ilyen.

dec. 5. 08:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk még nem néztem végig nem volt még időm csak az oroszos részt
dec. 5. 08:10
 10/10 A kérdező kommentje:
Én inkább azt mondanám hogy olyan sorba áll be amire úgy gondolja hogy az jó vagy azonosul vele nem nyitnak teljesen újat legtöbb esetben hisz nincs annyi sor ahány vízöntő. És akkor ahhoz a sorhoz toboroznak embereket amelyeket képviselnek. A másik sort meg nem fogadják el. Azt szidják. Ez az észrevételem velük kapcsolatban. Ez is amolyan tucat embert csinál az emberből. Az egyén nem számít illeszkedj abba a sorba ahová beálltál. Jó a megközelítés
dec. 5. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!