Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi várható a Vízöntő korban...

Mi várható a Vízöntő korban szerintetek?

Figyelt kérdés
Ki hogy képzeli el a Vízöntő kort, írjatok?

#Vízöntő kor
dec. 15. 09:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Könnyed, inspiráló, megfoghatatlan korszak....mikor lesz?
dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miben nyilvánul meg ez szted? vagyis miben kéne?
dec. 15. 09:42
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Az emberiséget elpusztító katasztrófákra kell számítani.
dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 D-Mano ***** válasza:
76%

A Vízöntő az egyetlen Világkorszak, aminek nincsen saját ideje, a két szomszédos világkorszakba, azaz a Halak és a Bak világkorszakba ágyazódik bele. (Ezt nevezik "Vízöntő-paradoxonnak")

Kb. 2000 éve kezdődött a Halak világkorszak, s azzal együtt a Vízöntő világkorszak is. Most vagyunk a Halak világkorszak végénél, tehát a Vízöntő világkorszak kellős közepén.

Kb. 1-2 évszázadon belül jön a Bak világkorszak, azzal kezdődik a Vízöntő világkorszak második fele.

A legutóbb, amikor kb. 25-26 ezer évvel ezelőtt eljött a Halak korszak vége, és a Vízöntő közepe, na, akkor volt a "Vízözön" nevű kataklizma, ami teljesen átalakította a Földi életteret, és az emberiség életét.

Ma a Föld ökoszisztémája az embernek köszönhetően évtizedek óta az összeomlás szélén egyensúlyoz, valamint televagyunk atombombákkal, amiknek egy tetemes részének sorsa fölött egy szenilis vénember van döntési helyzetben...

dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Utolsó, a Vízöntőnél van egy időszakadék is, tehát időveszteség, ami miatt az idő felgyorsul.


"A legutóbb, amikor kb. 25-26 ezer évvel ezelőtt eljött a Halak korszak vége, és a Vízöntő közepe, na, akkor volt a "Vízözön" nevű kataklizma, ami teljesen átalakította a Földi életteret, és az emberiség életét."


Ezt mire alapozod hogy ez pont akkor volt?

dec. 15. 11:48
 6/27 D-Mano ***** válasza:
100%

1) Van időszakadék. Érezhető is a felgyorsult idő "a mai rohanó világban"...

2) Innen veszem:

[link]

⬆️ Ez nem egy random blog, ami megtetszett nekem, komoly előzményei vannak annak, hogy miért tekintem hiteles forrásnak.

dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%

Beleolvastam a blogba, valós neveket olvastam, hamis adatokkal, "tényekkel".

Nem javaslom senkinek.

dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"A Vízöntő az egyetlen Világkorszak, aminek nincsen saját ideje, a két szomszédos világkorszakba, azaz a Halak és a Bak világkorszakba ágyazódik bele. (Ezt nevezik "Vízöntő-paradoxonnak")"


Ez nem igaz mert a Levegő elemű világkorszakokra ugyanúgy érvényes, tehát az Ikrek és a Mérleg is ráfolyik a szomszédjaira, annyi hogy azokban nincs időszakadék. Az Oroszlánban meg van egy időtöbblet, ami gondolom lelassult időt okoz. Na az milyen lehet? Minden lassan történne.

Volt egy olyan példa is hogy a sok születésszám is ennek köszönhető hogy mivel minden felgyorsult, így gyorsabban is zajlanak le, akkor az időtöbbletben népességcsökkenés várható?

dec. 15. 12:19
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Már 2020 dec 21 től zajlik . Semmilyen kizarólagos pozitív globális események nem lesznek ahogy egyik korban sem voltak ilyenek . Amelyik forrás személy azt hirdeti hogy kivételes különleges meseszerű állapotok lesznek az téved vagy hazudik. 2010től hírdették ostoba szekták a csodákat , elmaradtak ...
dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Asztrológusok szerint akiket eddig hallottam:

A bak korszak: a föld készleteinek kizsigerelése, hatalom, pénz felhalmozás, karrier építés, fegyelem, versengés.

A vízöntő korszak: középpontba kerül az ÉN, a befelé fordulás, önmagunk keresése, a kreatív újító ötletek, önmagunk beteljesítése, az egyediség, a technológia fellendülése az emberiség javára.


Szerintem: a múltat elég könnyű általános mondatokban úgy összefoglalni, hogy egy sztereotíp csillagjegy meghatározásának megfeleljen. Bármilyen általános és elég óvatos sztereotíp leírást rá lehet húzni a jövőre, hogy az még valamennyire passzoljon akár a vízöntő korszakra.

Érdekes, hogy a bak korszak mennyire negatív, a vízöntő pedig mennyire forradalmian pozitív. Ha lenne is értelme csillagjegyeket figyelembe venni, akkor sem lenne pozitív és negatív csillagjegy vagy korszak. Ennyi erővel simán lehet, hogy a vízöntő korszakból is a negatív aspektusát gyakorolja majd az emberiség. A technológia fellendülése és a nagy ÉN keresés mellett az emberek elfelejtenek csapatban, együtt dolgozni, mindenki még önzőbb és egostább lesz az önkeresés közben, mindneki annyira egyedi akar lenni, hogy már senki sem lesz különleges.

Szerintem mindneki azt hoz ki az életéből amit tud és akar, könnyebb felelősséget hárítani. Persze lehet ilyen mantrákkal is élni, hogy én egyedül kevés vagyok, de ha hét milliárd ember ugyanezt fújja, akkor ennyi erővel már össze is foghatnánk egy kicsit jobban is. Ha valódi is lenne a vízöntő korszak hatása, akkor sem kell, hogy ilyenek határozzák meg a döntésedet és ezáltal az életedet.

dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!