Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rezgésszint növelő taktikák/pr...

Rezgésszint növelő taktikák/praktikák?

Figyelt kérdés
nemrég ismerkedtem meg a rezgések tudományával, még új vagyok benne. azt szeretném kérdezni, hogy olvastam pozitív és negatív rezgésekről, ezeknek milyenek a hatásai. Hogyan lehet a negatívokat csökkenteni, pozitívokat növelni? Szakirodalmat szivesen veszek/fogadok. Előre is köszönöm szépen!!

dec. 25. 02:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Még nem ismerkedtél meg a rezgések tudományával. Innen sikerrel elkezdheted a témát:

[link]

dec. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bálvány ***** válasza:
64%
Boldog Karácsonyt neked itt az Asztrológia rovatban!
dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, mivel ismerkedtél eddig, de biztosan nem sok köze van a tudományhoz.
dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%
Régi Energomat mosógépnek van nagy rezgése.
dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél egy 40 centis vibrátort, attól tuti megnő a rezgésszinted.XD
dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

"rezgések tudománya"

Gondolom az ezo-áltudományos baromság, nem pedig a fizikából ismert rezgőmozgások.🤣

dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha ilyen jól képben vagy a "rezgések tudományával", akkor írd már le nekem az ideális oszcillátor rezgőkörének egyenletét, köszi.
dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Mondok akkor egy legendát, hogy hogyan emelte Hitler az éberségét, energikusságát (rezgésszint :)).


Bement hozzá hajnal 4-kor egy orvos, míg aludt, a doki beadott neki infravénásan egy VitaMax nevű készítményt. Ennek az összetevői vitaminok + kokain volt. A Führer hip-hop felpattant, egyáltalán nem mutatott kómás reakciókat.

Később a természetes kokaint szintetikus amfetaminra cserélték, valamiért hatékonyabbnak találták. Az amfetamin egyik mellékhatása a túlzott optimizmus, vannak, akik ennek tulajdonítják, hogy túl sok hadtestet küldtek a vesztükbe az Orosz fronton.


Na neked ezt a módszert nem javaslom, mert illegális, fekete piacon az anyagok jó minősége messze nem garantált, és még egy jó orvos sincs minden nap melletted, hogy megfelelően belője a dózist.


Szerintem menj el jógázni, vagy csinálj valami számodra szimpatikus sportot, ami lehetőleg nem sakk, billiárd, teke stb.

dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
11%

Ajánlom neked Dr. Dittrich Ernő - "A jövő neve élet" című könyvét, aminek fő fókusza nem a lelki rezgésszintek, de van egy külön fejezet róla és nagyon hasznos olvasmány. Ebben a könyvben ajánlja az író Dr. David R. Hawkins "Erő kontra erő" című könyvét, amit így jellemez:


"Talán nem túlzás azt állítanom, hogy az emberi lélekkel foglalkozó irododalom legjobb művei közé tehető ez a könyv, így minden kedves olvasónak őszinte szívvel ajánlom. Én egyébként tananyagként tanítanám az általános iskolákban és középiskolákban, ha én dönthetnék a tanagyagok összeállításáról, mert ez alapjaiban válzoztatja meg az Emberek látásmódját.

Tudományosan bizonyított, hogy aza emberi léleknek van egy bizonyos energiaszintje. Ez az energia hat a környező emberekre és a saját belső lelkiállapotunk milyenségét is tükrözi. A lélek különböző rezgésszintjeit különböző, definiált szintekhez lehet kötni."


Az ehhez hasonló könyvek olvasását ajánlom, és vannak más tevékenységek is, amiket saját tapasztalatomból tudok ajánlani és úgy érzem, növelik a lelki rezgészintem: meditáció, jóga, természetközelség, gyógymasszázs. Ez csak néhány a sok közül.


Azt pedig ne hagyd, hogy mások lehúzzák a te lelki rezgsésszintedet (mint ahogy pár előző kommentelő próbálkozott), inkább fordítsd az energiád olyan dolgokra amik növelik, és sokkal jobb lesz az életed.

dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Az oszcilláció amplitúdóját energiabevitellel növelhetjük, mégpedig négyzetgyökös arányossággal.



A frekvencia pedig szintén az oszcillátor egyik és/vagy másik reaktans paraméterének a módosításával gyök alatti arányban változik.

:)

dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!