Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha november 22-én van a...

Ha november 22-én van a születésnapom, akkor Skorpió vagy Nyilas vagyok?

Figyelt kérdés
jan. 14. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Skorpió.

jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bálvány ***** válasza:
Ez születési hely, óra/perc függvénye. Kiszámithatod: astro-seek.com
jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez a kérdés annyiszor feljön (érdekes, más határos kérdés nem jön csak a skorpió és a nyilas, november 22-i születésnappal). Ugyanaz a kérdező teszi fel egyfolytában. Ha még Skorpió is, több Nyilas bolygója lehet ami miatt nem tud leállni, vagy már Nyilas a Napja.
jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg az astroseek-en, vagy a személyes horoszkóp kalkulátoros oldalon, azt hiszem astrocom a neve!


Attól függ, hány óra hány perckor születtél.



Én 94.11.22. 02:34 perckor születtem, Skorpió vagyok, nulla nyilas bolygóval....



#3 azért, mert valaki egy "határnapon" születik, egyáltalán nem lesznek a bolygói automatikusan a szomszédos jegyben, hülyeséget írtál.

febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Példaul, 2023-ban, a november 22-én születettek egészen délután 15 óra 03 percig Skorpiók!


A 15 óra 04 perc UTÁNszületettek lesznek csak Nyilasok!


Ugyanez a helyzet az összes többi évnél is, mindig az óra és a perc dönti el!


[link]

febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!