Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A november 22. még a Skorpióho...

A november 22. még a Skorpióhoz vagy már a Nyilashoz tartozik? Milyen természete van az ezen a napon született embereknek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fel volt még téve valaki által, viszont nagyon kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek.

Több magyar híres ember is született ezen a napon: Alföldi Róbert, Somló Tamás, Törőcsik Mari, Ady Endre.



2013. nov. 22. 16:49
 1/4 Dreigang ***** válasza:
60%

Itt Skorpió (kb.:-)

[link]

2013. nov. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Na ez jó kérdés. Volt régen suliban egy lány, 1979. nov. 22-i születésű. Ő skorpiónak tartotta inkább magát, bár bizonytalankodott. Milyen is volt amúgy?

Eléggé hangos típus, folyton járt a szája, és rengeteget röhögött, mosolygott. Alapvetően vidám, jókedélyű. Lelkes volt és sok téma iránt érdeklődő. Ez eddig inkább a nyilasokra jellemző. Bár a nagy hang nem, a nyilasok csendesebbek. Viszont sokszor nagyon aljas volt néhány emberrel, sütött belőle az utálat, olyankor a vidámsága teljesen elszállt. Ő maga is mondogatta, hogy vannak emberek, akiket valamiért utál, ha oka sincs rá akkor is, és velük egyszerűen totál bunkó volt, keresztbe tett nekik, pont mint egy igazi skorpió, mert a nyilas nem egy bosszúálló, nem egy rosszindulatú típus. Legtöbbször határozott volt, olyan vezető típus, mindez skorpiós, mert a nyilas nem ilyen.

Szóval nem tudom, inkább skorpiók lehetnek, de azért keverednek már a nyilassal.


Somló és Ady tulajdonságairól nem tudok sokat.

Viszont ha megnézzük Alföldit és Törőcsik Marit... Eléggé jó látszik mindkettőjükön a nyilasra jellemző lelkes hozzáállás mindenhez. Olyan vidámak is kifelé. És a gyerekes, rajongó hangjuk, mondanivalójuk... Nem tudom, hogy a szűkebb hozzátartozóikkal milyenek lehetnek, így kifele ők ketten nyilasnak tűnnek.

2013. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alföldi inkább skorpió, nem mindegyik skorpió aljas, de intenzívek, intelligensek, akár érzelmi intelligencia terén.


Attól függ melyik évben születtél, mert tudod ez olyan mint pl a nyári napéjegyenlőség, ált júni 21-én van, de néha júni 22.

Pár óra eltérés van bizonyos években szóval attól függ melyik év.

'92 nov 22 pl skorpió.

2015. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ilyenkor ez nem a naptól hanem az évtől függ (nekem pl. Nyilas) kalkulátorral kell megnézni!
2021. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!