Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz skorpió nőkre lányokra...

Igaz skorpió nőkre lányokra hogy szeretnek sokáig aludni?

Figyelt kérdés
jan. 15. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hormon szinthez van kötve nem ahhoz, hogy ki milyen horoszkópú. Te a Marson élsz?
jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
skorpio nokkel nem talalkoztam meg. hogyan neznek ki?
jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Biztos van olyan is.

De ha mind olyan, akkor én horoszkóp gender vagyok, bak, aki skorpiónak érzi magát, mert szeretek aludni, pláne ha későn kerülök ágyba... :)

jan. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.Chris75 válasza:
0%

Az én horoszkópom Skorpió. Az aszcendensemet sajnos nem tudom mert az még annak függvényében is más lenne, hogy reggel 5 órakor, vagy este 5 órakor születtem volna. Akik hisznek a horoszkópban azok tudják, hogy 30-60 év közt az aszcendens dominál, és nem a horoszkópja, tehát 0-30, és 60-90 közt lesz Skorpió stílusa elvileg közte nem. Gyakorlatilag azt tudom mondani, hogy kisiskolás gyerekként azért maradtam késő estig ébren, mert kíváncsi voltam mi történik körülöttem, mit akarnak még tenni a szülők, mi megy a tévében, így későn fekvő és későn kelő lettem volna, ha nem kelt fel anya, meg a vekker korán.


Tini korban azért akartam későn feküdni, mert "felnőttkén megtehetném" (persze hogy a gyerek attól még nem felnőtt, mert annak érzi magát, vagy annak gondolja magát). Közép iskolás korban a sokáig tanulás a jellemző, még az egyetemistákra is, sőt beleszámítanak a késő estig és éjszakába nyúló bulik is, hogy a Bioritmusa, Cirkadián ritmusa éjszakára tolódjon el, és későn kelésre.

Felnőttként jobb híján filmet néz éjszaka az ember, vagy az internet világában merül el, és vagy szexel. Tehát megint van oka későn feküdni, és sokáig aludni, azt leszámítva hogy ha muszáj lenne korán kelnie.


Most ennek tudatában össze kellene kössem a Skorpió horoszkóppal azt, hogy ezen lehetőségek kiaknázása azért van, mert a horoszkóp irányít?

jan. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A skorpió nő, mindig az ellenkezőjét csinálja, mint amit akarsz, Ha sokáig akarsz aludni, akkor be van sózva, hogy mennei akar. Ha te akarsz menni, akkor még a másik oldalára fordul, és pihen egy órát.
jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Nincs összefüggés.
jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
akkor én hiperaktívnak számítok. ;p
jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a többi skorpió nő hogy van vele, én imádok sokáig aludni
jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!