Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió horoszkópú nőkkel...

Skorpió horoszkópú nőkkel milyen tapasztalataitok vannak párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

febr. 23. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Kutyát nem érdekli, hogy mi a horoszkópja. Ha szimpatikus és kellően érdekesnek találom az egy jó jel. Nem az alapján hozok döntést, hogy mi a horoszkópja.
febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Az asztrológia szerint sem 12 féle ember van, szóval a Skorpió nők (is) nagyon sokfélék lehetnek.
febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Elváltam tőle 9 év után, mert megcsalt.
febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
77%
Ahhoz, hogy megtudd, milyen lesz két adott személy kapcsolata, szinasztriát kell készítened. A horoszkóp pedig nem azt jelenti, amire gondolsz, hanem a felkelő jegyet, ti. az aszcendenst.
febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Én skorpió vagyok, nő. És hűséges nagyon. Hűtlenséget nem bocsájtanám meg. Van skorpió ismerősöm, totál más mint én. Szerintem számít melyik nap született.
febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
5-ös, nemcsak a nap számít, hanem az óra és a perc is.
febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy nem így működik az asztrológia, hogy 12 féle ember van csak. Egyéni képlete van mindenkinek, amiben nem csak a Nap jegye számít, hanem egyéb matematikai pontok, bolygók, házak és azok fényszögei. Pár perc eltérés is már más személyiséget jelent.
febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió nő vagyok.


Én szenvedélyes vagyok,lobbanékony, kissé öntudatos, rendkívül érzelemorientált. Utóbbi alatt azt értem, hogy szó szerint mindig a szívem diktál.


Párkapcsolatban mindig hűséges voltam, de hogy őszinte legyek és ne csak a jót írjam: sose volt részem kiegyensúlyozott, harmonikus párkapcsolatban. Jobbára mind, egytől-egyig rapszódikus volt, tele izgalmakkal, sokszor szenvedéssel, és nemcsak a volt párom tehetett erről...


Nagyon nehéz természetű lány vagyok, de hatalmas igazságérzettel rendelkezem, s néha túl szókimondó is vagyok.


Hajlamos vagyok betegesen ragaszkodni, de ha megbántanak, elárulnak, azt sose tudom igazán elfelejteni, és ha átlépnek egy határt, akkor hajlamos vagyok megtorolni a sérelmeimet.


Nagyon nehezen esem szerelembe, de akibe beleszeretek, eszméletlenül nehezen engedem el....


29/L

febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!