Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondolnál egy férfiről...

Mit gondolnál egy férfiről ezekkel a jegyekkel?

Figyelt kérdés

Nap - Szűz

Hold - Kos

Mars - Mérleg

Vénusz - Skorpió


márc. 3. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Nem a horoszkóp teszi az embert. Hidd el a horoszkóp legtöbbször hibás dolgokat terjeszt. Régebben én is hittem ezekben, de most már nem.
márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Hisztis-balhés érzelemvilágú, konfliktuskerülő, szenvedélyes Szűz pasi.

De úgyis mondhatnám hogy szájkaratés Szűz pasi.

márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy hogy viselkedne. A jegyek csak hajlamot adnak valamire, de minden jegynek megvan a jó és rossz oldala, attól függ, ő melyiket húzza elő.


Nekem személy szerint mindig problémám volt a szűz jegyű férfiakkal, (vízöntő vagyok) de nem azért mert azok, hanem egyébként is. Aztán idő közben derült ki róluk hogy amúgy szűz jegyben születtek, így idővel összeállt a kép. De ettől függetlenül nyitott vagyok.


A szűz jegyűekkel nekem ez volt a tapasztalatom:

Szörnyen befeszültek, okoskodók, de belül kaotikusak. Mindig tudják másnak mit kéne, de az ő kapcsolataik problémásak. Jellemzően olyan párt választanak akit valamilyen szinten tudnak irányítani (ezt 3 személynél tapasztaltam, , ha nem úgy mennek a dolgok ahogy akarták, akkor hisztiznek. Engem mindig nagyon szeretnek és a közelembe akarnak kerülni, de én rosszul vagyok tőlük, mert mindig olyan nyálas, hiteltelen benyomásom van róluk.

Nagyon válogatnak, és végül. a két szék közé esnek úgy a kapcsolatokban mint az életben.

márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!