Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő létemre miért...

Nyilas nő létemre miért vagyok másabb,mint a többi nyilas nő?

Figyelt kérdés

Több nyilas nővel találkoztam már életem során,de eddig mindegyik cinikus,bunkó,beképzelt,és okoskodó volt.Unott, egyáltalán nem kalandvágyó,és barátságos

Én magamat baratsagosnak, pozitívnak,és vidámnak mondanám.Nagyon pörgős vagyok,persze bennem is meg van ez a cinikusság,de én humorosan vagyok az,nem pedig úgy,hogy másokat megbántsak vele.

Valamiért nem jövök jól ki az azonos jegyűekkel sőt,kifejezetten ellenszenvet váltanak ki belőlem.

Egyébként a hold jegyek skorpió,az asszcendensem pedig vízöntő

Nem tudom,talán számít


márc. 7. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Én rengeteg nyilas nőt ismerek, és egyik sem bunkó, cinikus, beképzelt, vagy okoskodó.


Te aztán egy csúcsszuper ember lehetsz! Mindenki hülye, csak te vagy parafadugó.

márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ember személyiségét nem az asztrológiai jegye teszi ki, de ha már ezt elemezzük, azon belül is 12 jegy van ami befolyásol. Főleg a 3 jegy, amit fent említettél. Nekik valószínűleg teljesen más az asztrológiai "képletük".


Egyébként a jegyek leírása főleg a kiteljesedett, állapotokra vonatkozik és a belső működésekre, amiket nem látsz. Egy oroszlán is lehet csendes és visszahúzódó ha egész életében bántalmazzák. Sokaknak torzul a személyisége trauma során, amiket sosem dolgoz fel, vagy önbizalomhiányos, elnyomásban él, akkor sosem fogod látni rajta például a nyilas jegy törekvését, célorientáltságát.

márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Te aztán egy csúcsszuper ember lehetsz! Mindenki hülye, csak te vagy parafadugó."


Ez tipik nyilas tulajdonság, a magasabb rendűség érzetük miatt

márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leírtad még az aszcendenst és a hold jegyet. És az aszcendens ura (Szaturnusz) hol áll? A Hold ura (Mars) hol áll? A Nap ura (Jupiter hol áll). Merkúr, Vénusz stb hol állnak? Ezeket nem írtad le
márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!