Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas Nő - Halak Férfi Mit...

Nyilas Nő - Halak Férfi Mit gondoltok erről a párosításról?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
A nő öngyilkos lesz.
2022. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét jegyet a Jupiter bolygó uralja, ebben hasonlóak, viszont így előre odairnam neked, hogyha bővebben, pontosabban meg szeretned tudni, hogy a párosításnak milyen “jellemzői” lehetnek, akkor elsősorban a Hold, Vénusz, Mars jegyeket nézd.(Kommunikáció szempontjából Merkúr)

A fő dolog, ami nem mindkét csillagjegynél azonos mértékű, az a ragaszkodás. A nyilas napjegyű emberek általában függetlenek, kell nekik tér, a halaknak be kell tartania a személyes terét a nyilasnak, amennyiben viszont ez nem valósul meg, a nyilasnak rendszerint elege

lesz és ebből nagy viták, esetleg szakítás is lehet. A halak viszont vágyik arra, hogy partnerét nagyon alaposan megismerje, a lelkét megismerje. A halaknak sok szeretet kell, és ezt a nyilas sokszor nehezen tudja nyujtani, legalábbis nem elegendő mennyiséget a halak számára. Ha viszont egymást szükségleteit megértik, hataraikat betartják, akkor nagyon jó lesz a kapcsolatuk, csak

harmónia kell hozzá.

Remelem segített a válasz.

2022. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyukám testvéréjék azaz keresztanyámék pont ilyen párosítás, csak náluk fordítva, hogy keresztanyám a halak nő és a férje nyilas férfi. Hát nagy hullámvölgyek is szoktak lenni, de már legalább több, mint 43 éve élnek együtt házasságban és ha összevesznének, úgyis kibékülnek. Úgyhogy szerintem nem a legrosszabb párosítás.
2022. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Írjatok még, érdekel a téma nagyon! Ismertek még

Halak, Nyilas párt? Milyenek?

2022. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha azért ügyelnie kell a nyilasnak a halak érzékenységére. Azaz a nyilasnak is meg kell tanulnia szelídebbnek lenni a halak felé és akkor egész dominánsabb lehet a kapcsolatuk.
2022. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Koszi.
2022. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4

Halak nő vagyok, a férjem nyilas. Éppen válunk :) Mese vége

2022. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Nyilasként voltam Halak pasival, imádtam, de szörnyű volt az állandó negativitás, mindenen megsértődés, de sosem tudhattam, hogy min sértődött meg éppen, mert nem volt hajlandó elmondani.
2023. jan. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, ne mar, nalunk is pont ugyanez van!!!
2023. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!