Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hol-, hogyan lehet találkozni...

Hol-, hogyan lehet találkozni "Asztrológiai iker" személlyel?

Figyelt kérdés
Olyan személlyel, aki évre, hónapra, napra, órára és minimális perceltérésre (vagy pontosan) akkor született, amikor én?

márc. 10. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha asztrológia miatt fontos, akkor az is számít, hogy hol született.
márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én négy embert ismerek, akik pontosan ugyanazon a napon ugyanakkor születtek, de véletlen sem hasonlítanak egymásra, sem kinézetben, sem személyiségben
márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Persze, mivel az egész asztrológia egy kamu. Én három egypetéjű ikreket ismerek gyerekkorom óta, évfolyamtársaim voltak, és mindegyikük esetében teljesen más személyisége van egy-egy ikernek, teljesen más az életük, és a kisugárzásuk miatt még az arcvonásaik sem teljesen ugyanolyanok.
márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éppen ezért írtam, mert szerintem is hülyeség!
márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bálvány ***** válasza:
Nincs olyan nagy adatbázis, ahol percre (helyre) pontosan megtaláld az asztroikredet. Ez olyan ritka. De még ha véletlenül bele is futnál valakibe, akkor is komplikált levezetni a hasonló jellegű életeseményeket.
márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
56%
Az ikerláng nem pontosan születik,- +/-1 év eltérés is lehet a születési időben., *Onnan ismered fel, hogy áldásos a vele való kapcsolat de: másik kontinensen is élhet.̡ 😊
márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!